Biznes i ekonomia Kategoria: Biznes i ekonomia

Zarabianie dużych pieniędzy nie jest proste, ale próbować trzeba!

Biznes i ekonomia - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Transport Trener - Skuteczne szkolenia dla branży transportowej »

  Transport Trener oferuje pełen zakres szkoleń skierowanych do osób zarządzających transportem, spedytorów, kierowców. Oferowane przez nas szkolenia są gwarancją pełnej wiedzy dla wszystkich osób pracujących w branży transportowej. Każde nasze szkolenie zakończone jest szkoleniem. Odbyte kursy potwierdzane są uzyskanym certyfikatem, w pełni respektowanym. Podczas szkoleń zdobędziesz wiedzę między innymi z zakresu prawa drogowego, handlowego, spedycji oraz ewidencji godzin pracy. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 11 02 2022 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Ubezpieczeniowa Wrocław »

  MS Tomaszewscy to rodzinna, niewielka agencja ubezpieczeniowa we Wrocławiu, którą tworzą pasjonaci, doświadczeni agenci ubezpieczeniowi. Oferta ubezpieczeń jest szeroka, choć przyznać trzeba ze clue oferty to usługi ubezpieczeniowe komunikacyjne, a więc stricte związane z ubezpieczeniami samochodowymi. Mowa tu dokładnie o ubezpieczeniu OC, AC, NNW, od utraty zniżek, od szyb samochodowych czy assistance. Dodatkowo, agencja ubezpieczeniowa MS Tomaszewscy proponuje swoim Klientom usługę rejestracji pojazdów, a wiec kompleksowe realizowanie przerejestrowywanie samochodów, busów itp. Wrocław oraz Rawicz są miastami, w których Klienci znajdą biura ubezpieczeniowe, do których zachęcamy zajrzeć, gdyż agent ubezpieczeniowy firmy MS Tomaszewscy przedstawi w nim dopasowane propozycje ubezpieczeń czy przybliży wspomnianą usługę rejestracji pojazdów. Zachęcamy do kontaktu z pracownikami firmy MS - nie warto przepłacać za ubezpieczenie, dlatego koniecznie sprawdź propozycje od pośrednika ubezpieczeniowego MS Tomaszewscy!

  Data dodania: 13 05 2021 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania sprzedaż Szczecin »

  Agencja Nieruchomości Szczecin (województwo zachodniopomorskie) z wieloletnim doświadczeniem na szczecińskim rynku serdecznie zaprasza na spotkanie z agentem. Agent z biura Świat Nieruchomości ze Szczecina pomoże Ci znaleźć najlepsze nieruchomości (domy, działki i mieszkania sprzedaż Szczecin) w korzystnych cenach. Na stronie www znajdziesz oferty na mieszkania sprzedaż Szczecin i inne nieruchomości także na wynajem - zapraszamy! Wsparcie profesjonalnego pośrednika nieruchomości z biura Świat Nieruchomości Szczecin jest nieocenione!

  Data dodania: 18 03 2021 · szczegóły wpisu »
 • Wycena »

  Szybka i uczciwa wycena Twojego pojazdu - oddaj samochód osobowy, motocykl, samochód dostawczy na Oto Skup Warszawa. Zapoznaj się z warunkami, wypełnij formularz i czekaj na kontakt od przedstawiciela firmy Oto Skup Warszawa, woj. mazowieckie. Szybka wycena w oparciu o wartość rynkową Twojego auta, oględziny w miejscu wskazanym przez klienta i gotówka od ręki! Oto Skup Warszawa serdecznie zaprasza osoby zainteresowane szybką i uczciwą transakcją, pozbyciem się pojazdu - samochodu osobowego, dostawczego lub motocykla!

  Data dodania: 19 02 2021 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe znany księgowy »

  Pragniemy, aby nasze biuro było postrzegane jako firma charakteryzująca się odpowiednią jakością, skutecznością i fachowością. Godzi się zauważyć, że mamy wieloletnie doświadczenie w zapewnianiu usług księgowych, posiadamy wymagane prawem uprawnienia a także ubezpieczenie OC. Naszym klientom zapewniamy wysoką jakość wykonywanych zleceń i rzetelność przy ich realizacji. Wysokość należności za naszą pracę staramy się szacować w sposób stały np. na okres 1 roku bez konieczności zmieniania opłaty. Pracujemy dla klientów w całym kraju, a wykaz lokalizacji znajdziesz na naszej stronie www. Zawsze jesteśmy przygotowani, aby rozwiać wszystkie Państwa wątpliwości, udzielić odpowiedzi na nurtujące pytania, jak również dostarczyć wyczerpujących informacji oraz porad. Nasze biuro podatkowe jest podmiotem wyspecjalizowanym w prowadzeniu podatkowych KPiR jak również pełnej księgowości. Biuro rachunkowe Znany Księgowy swoją ofertę kieruje do wszystkich przedsiębiorców, którzy chcą efektywnie prowadzić swoje interesy. Mamy nadzieję, iż nasze doświadczenie, sumienność, indywidualne podejście do klienta oraz przyjemna atmosfera zachęci Państwa do wyboru naszego biura rachunkowego. Dla usługobiorców prowadzimy również szeroki dział kadrowo płacowy. W tym zakresie realizujemy: dokumentację i ewidencję personalną osób zatrudnionych; prowadzenie ewidencji czasu pracy; prowadzenie akt osobowych; przygotowywanie dokumentacji związanej z nawiązywaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy (m. in. umowa o pracę, wypowiedzenie, świadectwo pracy, pozostałe) sporządzanie harmonogramów czasu pracy; prowadzenie dokumentacji dotyczącej potwierdzania obecności i absencji pracowników, sporządzanie regulaminów wewnętrznych pracodawcy. Czekamy na twoją decyzję o kooperacji z naszym biurem rachunkowym. Wiemy, że przyniesie to obopólne korzyści, a My spełnimy Twoje oczekiwania w odniesieniu do naszej pracy.

  Data dodania: 02 02 2021 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości »

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na nieruchomości Szczecin dostępną na stronie www lub u naszych pośredników nieruchomości z Biura Nieruchomości z Alei Piastów 14, Szczecin, woj. zachodniopomorskie. Na stronie www znajdują aktualne ogłoszenia obejmujące nieruchomości takie jak: domy, mieszkania, lokale, działki. Powiedz nam jakie nieruchomości Cię interesują, a my, jako agencja nieruchomości Szczecin, pomożemy Ci wybrać najlepsze - zarówno pod względem lokalizacji, stanu jak i ceny! Zapraszamy na spotaknie!

  Data dodania: 25 01 2021 · szczegóły wpisu »
 • Biuro nieruchomości Poznań »

  Odwiedź stronę www AZ Biuro Nieruchomości Poznań, woj. wielkopolskie. - znajdziesz nieruchomości różnego typu, ale także ich szczegółowy opis czy dokumentację zdjęciową. Jeśli szukasz nieruchomości takich jak mieszkania, domy, lokale na sprzedaż i wynajem skontaktuj się z AZ. Serdecznie zapraszamy do naszego biura - polecimy Ci nieruchomość w Poznaniu i okolicach. Działki, grunty, mieszkania, lokale czy domy jedno i wielorodzinne - pełna oferta na miejscu lub na stronie www Biura AZielińska z miasta Poznań.

  Data dodania: 20 10 2020 · szczegóły wpisu »
 • Elektryk Gdańsk, Gdynia, Sopot »

  Elektryk Gdańsk, Gdynia, Sopot zachęca do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia terminu zlecenia, świadczenia usługi elektrycznej. W ofercie jaką posiada Elektryk Gdańsk, Gdynia, Sopot znajdziesz wykonanie pomiarów rezystancji uziemienia, pomiarów elektrycznych czy modernizacji instalacji elektrycznej. W ofercie także inne usługi z zakresu prac elektrycznych - poznaj pełną ofertę wchodząc na stronę www firmy MMG z Sopotu, mającej swoją siedzibę przy ul. Antoniego Abrahama 28b/48. Pogotowie elektryczne MMG zaprasza do kontaktu - numery telefonu podane na stronie www.

  Data dodania: 14 10 2020 · szczegóły wpisu »
 • Restrukturyzacja pozasądowa, kancelaria prawna Warszawa »

  Restrukturyzacja pozasądowa, kancelaria prawna Warszawa o nazwie WMKN specjalizuje się w tej dziedzinie. Prawnicy - Pan Malecha, Krzemiński i Noga zapraszają serdecznie do kontaktu - doświadczony prawnik, doradca restrukturyzacyjny z WMKN z Warszawy profesjonalne zajmie się problemem firmy, spółki czy osoby prywatnej. Umów się na spotkanie w Kancelarii Prawnej WMKN w Warszawy i poznaj dostępne możliwości! Upadłość firmy, upadłość konsumencka, restrukturyzacja pozasądowa, kancelaria prawna Warszawa zaprasza!

  Data dodania: 09 10 2020 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia bhp w Warszawie »

  Firma Aktyw zaprasza na kursy, szkolenia bhp w Warszawie. W ofercie szkolenia z BHP, kursy pierwszej pomocy czy w szkolenia ppoż - to i wiele więcej w ofercie firmy Aktyw BHP Warszawa, województwo mazowieckie. Ciekawy przekaz, stosunkowo niskie ceny, merytorycznie przygotowanie szkolenia bhp w Warszawie - poznaj ofertę i już dziś zaplanuj okresowe szkolenia i kursy, które są niezbędne w każdym miejscu pracy! Aktyw BHP oferuje także możliwość nauki zdalnej - dzięki forme e-learningowej oferowanych szkoleń!

  Data dodania: 16 09 2020 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Biznes i ekonomia