Zieleń Bydgoszcz

Zieleń Bydgoszcz Prawdopodobnie każdy z nas chciałby mieć śliczny ogród, jakim można pochwalić się przed rodziną.
Projektowanie, aranżacja oraz usługi pielęgnacji terenów zielonych połączone z kompetentną analizą stanu ziemi i możliwością jej rekultywacji.
Zakładanie systemów wodnych, oczek tudzież instalacji nawadniających trawniki zarówno w parkach, ogrodach, jak i na większych powierzchniach jak boiska. Oświetlanie ogrodów, planowanie ścieżek z kostki brukowej i pozostałych materiałów oraz ich wykonanie. Profesjonalne doradztwo związane z problematyką planowania, zakładania oraz kultywacji terenów skwerów bądź parków.

Szczegóły strony www.studioeko.pl:

Podlinkuj stronę www.studioeko.pl:

Zieleń Bydgoszcz

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 23

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Internetowy sklep ogrodniczy »

  Na portalu trawy24.pl amatorzy ogrodnictwa znajdą duży wybór artykułów najlepszej jakości. Dobre propozycje spotkają tu dla siebie odbiorcy zaciekawieni różnymi gatunkami traw. Wszystkie pochodzą od znanego producenta Barenburg. Oferowane artykuły umożliwiają nie tylko tworzenie trawników, ale również do opieki nad nimi. Ten sklep ogrodniczy wspomaga zarówno prywatnych właścicieli niewielkich trawników jak i firmy, w których działalności ważne są duże powierzchnie gruntów zielonych. W ofercie trawa pastewna, idealna na pastwiska czy wybiegi dla koni, oraz uniwersalne nasiona traw. Wśród specjalistycznych sprzętów także walec do trawników i wertykulatory, optymalizujące wzrost traw. Sprzęty mogą być mechaniczne, wyposażone w napęd lub przeznaczone do ręcznej obsługi np. opryskiwacze ręczne, nawozy do iglaków.

  Data dodania: 21 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Brukarstwo Katowice »

  Jeżeli nie masz pomysłu na wykorzystanie własnego ogrodu, kompetentni fachowcy lokalnej organizacji pomogą w jego zaplanowaniu. Polecamy przede wszystkim mechaniczne systemy podlewania, jakie mają na celu ułatwienie zwykłego, samodzielnego natryskiwania. Wszelki z takich systemów wypełnia stosowne wymogi. Nasz odbiorca może bez nerwów wyjechać na wakacje zostawiając prywatny botanik pod mechaniczną opieką, dlatego że system sam wie kiedy co więcej w jakich porcjach trzeba podlać botanik, ażeby przetrwał dłuższą nieobecność jego posiadaczy.

  Data dodania: 13 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kwiaty do biura »

  Szukając założenia wystroju dla firmy, w kwestii aranżacji wnętrza możesz w sposób solidny korzystać z oferty naszej znakomitej firmy. Świadczymy profesjonalne i przepiękne bukiety roślin. Z wyjątkiem tego jesteśmy w stanie zaplanować i dostarczyć pełne zastosowania dla twojego mieszkania. Urząd czy podobnie mieszkanie z roślinami to milszy luksus życia jak i działania w nim. Dlatego pracodawca winien w jak najdoskonalszy sposób zaopatrzyć dla siebie pomieszczenie, w czym chcemy przynieść ulgę całościowo. Doświadczenie jakie zdobyliśmy dekadami owocuje pełną profesjonalnością własnych postępowań. Zobacz również: kwiaty do biura

  Data dodania: 14 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kosa spalinowa »

  Rzeczywiście wszędzie tam, gdzie jest trawnik, występuje wymóg koszenia go. Nie ulega kwestii trawniki prędko wschodzą, a koszenie ich jest konieczne z różnych względów. Dobrze skoszony trawnik zapewnia estetyczny wygląd schludny, jędrną i trwałą trawę oraz ogólny ładny wygląd ogrodu, parku bądź innego zielonego miejsca. Do koszenia trawy niezbędne są kosiarki. Natomiast niewątpliwie nie wszędzie można nimi kosić, przede wszystkim gdy mamy nierówny teren. stąd dostarczamy kosy spalinowe wysokiej jakości.

  Data dodania: 30 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zakładanie ogrodów Wrocław »

  Na prezentowanej witrynie internetowej jest umieszczona propozycja firmy, która się zajmuje projektowaniem oraz robieniem różnych ogrodów. Pracownicy firmy DreamsGarden mają dwudziestoletnie doświadczenie w zawodzie, który wykonują, a w związku z tym możemy zyskać pewność odnośnie ich pełnego profesjonalizmu. W projektach, przygotowywanych przez pracownię DreamsGarden, dosyć chętnie używane są zarówno rośliny zimozielone liściaste oraz iglaste. Dodatkowo na stronie internetowej zamieszczono zdjęcia rozmaitych wcześniejszych ogrodów zaprojektowanych a także wykonanych przez DreamsGarden.

  Data dodania: 08 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projekty zieleni »

  Biuro Projektowe Ogrody Porosa posiada bogatą, wieloletnią tradycję w aranżacji dużych ogrodów przydomowych w całym kraju i w Europie. Uzdolniony zespół projektantów zieleni świadczy kompleksowe realizacje z domeny aranżacje ogrodów dla wyjątkowo wymagających klientów. Zespół Ogrody Porosa zapewnia specjalistyczne konsultacje w każdym stadium realizacji aranżacji. Praktyczna znajomość aktualnych tendencji w projektowaniu zieleni sprawia, że aranżacje Porosa wyróżniają się nowoczesną estetyką albo pragmatyzmem. Architekci polecają zakładanie oczek wodnych, projekty pergoli ogrodowych i kompleksowe urządzanie ogrodów w Poznaniu lub na obszarze całej Polski. Gorąco zapraszamy do skontaktowania się z naszymi profesjonalnymi doradcami: Poznań, tel. 604 419 593 i 618 269 270.

  Data dodania: 09 04 2012 · szczegóły wpisu »