Edukacja i nauka Kategoria: Edukacja i nauka

Wykształcenie jest ważne dla naszej przyszłości i rozwoju. Sprawdź co rynek ma do zaoferowania.

Edukacja i nauka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Transport Trener - Skuteczne szkolenia dla branży transportowej »

  Transport Trener oferuje pełen zakres szkoleń skierowanych do osób zarządzających transportem, spedytorów, kierowców. Oferowane przez nas szkolenia są gwarancją pełnej wiedzy dla wszystkich osób pracujących w branży transportowej. Każde nasze szkolenie zakończone jest szkoleniem. Odbyte kursy potwierdzane są uzyskanym certyfikatem, w pełni respektowanym. Podczas szkoleń zdobędziesz wiedzę między innymi z zakresu prawa drogowego, handlowego, spedycji oraz ewidencji godzin pracy. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 11 02 2022 · szczegóły wpisu »
 • Akademia Rozwoju Otwarte Okno w Tychach »

  Szukasz najlepszej placówki edukacyjnej dla swojego dziecka? Akademia Rozwoju "Otwarte Okno" w Tychach to wyjątkowa placówka edukacyjna, w skład której wchodzą prywatne przedszkole, szkoła podstawowa oraz szkoła specjalna przyspasabiająca do pracy. Niepubliczne przedszkole z oddziałami integracyjnymi i specjalnymi oferuje wsparcie najlepszych specjalistów i szereg zajęć dodatkowych, rozwijających zdolności i zainteresowania dzieci. W ofercie proponujemy między innymi zajęcia muzyczne, choreoterapia, zajęcia kulinarne, ceramika, czy kodowanie. Tak dobrany program zajęć rozwija wszystkie zdolności poznawcze i uczy ciekawości otaczającym światem.
  Również na etapie szkolnym nasi uczniowie mogą liczyć na szereg zajęć edukacyjno-terapeutycznych o unikatowym charakterze. Mamy tu na myśli między innymi: integrację sensoryczną, zajęcia z języków obcych, dogoterapia, zajęcia rozwijające uzdolnienia, kinezjologia integracyjna i wiele innych.
  W szkole przyspasabiającej do pracy na uwagę zasługują zajęcia rozwijające komunikowanie się, zajęcia kształtujące kreatywność, przysposobienie do pracy, lub funkcjonowanie osobiste i społeczne.
  Nasza szkoła zatrudnia najlepszą kadrę dydaktyczną. Naszym priorytetem jest dobro naszych podopiecznych i ich wszechstronny rozwój. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej szkoły.

  http://www. otwarteokno. edu. pl/

  Data dodania: 19 05 2021 · szczegóły wpisu »
 • Półkolonie dla dzieci »

  Sporteum - klub sportowy z Warszawy serdecznie zaprasza na zajęcia, obozy, a także półkolonie dla dzieci. Doświadczona kadra instruktorów, przystępne ceny i grupowe wyjazdy w różne miejsca w kraju, jak i za granicą! Zapisz się lub swoje dziecko na korty Warszawa, woj. mazowieckie - tam znajdziesz lekcje tenisa dla dzieci w każdym wieku, tenis dla dorosłych. Chcesz poznać pełną ofertę Sporteum Warszawa? Wejdź na stronę www i przeczytaj więcej o grupowych wyjazdach na półkolonie dla dzieci, obozy sportowe!

  Data dodania: 27 04 2021 · szczegóły wpisu »
 • Akademia Sieci LANPulse: Szkolenia Cisco CCNA OnLine oraz eLearning »

  Zapisz się na profesjonalne szkolenia, kurs cisco ccna - dzięki temu, że prowadzone jest ono online to uczysz się kiedy chcesz! W ofercie LanPulse szkolenie ccna online, czyli szkolenia sieciowe które prowadzone online na żywo z instruktorem. LANPulse Warszawa, Pruszków zaprasza do kontaktu - chętnie przedstawi ofertę na szkolenia sieciowe cisco ccna - uczysz się kiedy chcesz i z dowolnego miejsca! Zdobądź nowe umiejętności, wiedzę a także certyfikat cisco ccna zapisując się na świetnie prowadzone kursy online!

  Data dodania: 12 04 2021 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia bhp w Warszawie »

  Firma Aktyw zaprasza na kursy, szkolenia bhp w Warszawie. W ofercie szkolenia z BHP, kursy pierwszej pomocy czy w szkolenia ppoż - to i wiele więcej w ofercie firmy Aktyw BHP Warszawa, województwo mazowieckie. Ciekawy przekaz, stosunkowo niskie ceny, merytorycznie przygotowanie szkolenia bhp w Warszawie - poznaj ofertę i już dziś zaplanuj okresowe szkolenia i kursy, które są niezbędne w każdym miejscu pracy! Aktyw BHP oferuje także możliwość nauki zdalnej - dzięki forme e-learningowej oferowanych szkoleń!

  Data dodania: 16 09 2020 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia handlowe | Kursy i szkolenia biznesowe Katowice, Kraków, Warszawa »

  Typowym problemem każdego sprzedaży bywa zalegający artykuł na magazynie. Przechowywanie towarów to wielki wydatek, dlatego w tej sytuacji organizowane są różnego rodzaju przeceny, mające na celu powiększyć atrakcyjność sprzedawanego dobra i przyciągniecie klienta do swojego sklepu. Niestety, chociażby najbardziej atrakcyjny cenowo przedmiot nie gwarantuje zachowania wysokich obrotów sklepu.

  Ilość czynników składających się na powodzenie w świecie sprzedażowym bywa zbyt duża, żeby mogła zostać odkryta spontanicznie przez sprzedawcę. Żyjąc w XXI wieku mamy do dyspozycji szereg mediów społecznościowych, a każde z nich rządzi się swoimi prawami. Ponadto nie ma jednego, uniwersalnego sposobu działania. Na technikę sprzedaży wpływać będzie sposób, w jaki dana firma sprzedaje swoje produktu. Inaczej zagadnienie będzie wyglądała w sklepie stacjonarnym, a całkiem inną dawką kreatywności będzie musiał wykazać się człowiek odpowiedzialny również za marketing.

  Dlatego grupa kreatywna organizuje szkolenia, aby poruszyć wszystkie te istotne tematy. Dołącz do nich i stań się rekinem marketingu!

  Data dodania: 22 04 2020 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie kelnerów »

  W ofercie HR System znajdziesz profesjonalne kursy dla managerów restauracji i szkolenie kelnerów. Poznaj ofertę na otwarte szkolenia oraz szkolenia dla firm, przeznaczone dla kucharzy oraz baristów pracujących w branży HoReCa. Szkolenie kelnerów, szkolenie na lidera zespołu, kurs na managera gastronomii, kursy kelnerskie oraz profesjonalne szkolenia ze sprzedaży w gastronomii. HR System zaprasza do skorzystania ze szkoleń otwartych i szkoleń dla firm - satysfakcja gwarantowana, dużo przydatnej wiedzy i certyfikaty.

  Data dodania: 10 04 2020 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek prywatny Poznań »

  Żłobek prywatny Poznań Wszystkie Skarby Mamy zaprasza do zapoznania się z ofertą edukacyjną. Ofertę znaleźć można na stronie internetowej jaką prowadzi Żłobek prywatny Poznań - znajduje się tam szczegółowa oferta, cennik, aktualności oraz galeria zdjęć z placówki. Odwiedź Żłobek prywatny Poznań i poznaj nauczycieli - zapisz swoje dziecko do miejsca, gdzie będzie czuło się bezpiecznie i będzie otoczone odpowiednią opieką, przez doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę nauczycielką z wykształceniem pedagogicznym!

  Data dodania: 28 01 2020 · szczegóły wpisu »
 • Prywatne przedszkole Mokotów »

  Wszystkie Skarby Mamy to prywatne przedszkole Mokotów, Ursynów, które zaprasza do rekrutacji - przedszkole to oferuje zajęcia edukacyjne, w tym artystyczno-językowe, które prowadzone są poprzez doświadczoną kadrę nauczycielską z dobrym podejściem do dzieci. Prywatne przedszkole Mokotów zaprasza na swoją stronę www - tam znajduje się oferta oraz galeria zdjęć z zajęć prowadzonych w Przedszkolu Wszystkie Skarby Mamy w mieście Warszawie (dzielnica Ursynów, dzielnica Mokotów), województwo mazowieckie.

  Data dodania: 27 01 2020 · szczegóły wpisu »
 • Warszawa szkolenie BHP »

  Warszawa szkolenie BHP przeprowadzi doświadczona firma Aktyw BHP z woj. mazowieckiego. Firma ta oferuje kursy BHP, szkolenia z pierwszej pomocy, szkolenia ppoż., nadzór BHP, opracowanie instrukcji maszyn i urządzeń i wiele innych usług. Firma szkoleniowa Aktyw BHP Warszawa świadczy usługi w zakresie przeprowadzania szkoleń z bhp i ppoż od wielu lat, swoją działalność rozpoczęła w 1999 roku i od tego czasu z powodzeniem prowadzi Warszawa szkolenie BHP oraz przygotowuje ocenę i dokumentację ryzyka zawodowego.

  Data dodania: 28 11 2019 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Edukacja i nauka