Studia Wrocław

Studia Wrocław Serwis stanowi stronę internetową Wyższej Szkoły Handlowej we Wrocławiu. Wrocławska uczelnia proponuje wiele ciekawych kierunków dla absolwentów szkół średnich bądź dla osób pragnących kształcić się na więcej niż na jednym kierunku na stopniu licencjackim bądź magisterskim. W WSH można podjąć studia na takich kierunkach jak Finanse i Rachunkowość, Zarządzanie czy też Bezpieczeństwo Wewnętrzne bądź Turystyka i Rekreacja. Zapraszamy do serwisu, w którym zamieszczono wszelkie informacje na temat rekrutacji.

Szczegóły strony www.handlowa.eu:

Podlinkuj stronę www.handlowa.eu:

Studia Wrocław

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 11 Odwiedziny googlebot 37

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Farmacja »

  Studium Medan jest szkołą kształcącą w zawodzie - technik farmaceutyczny. Posiada uprawnienia szkoły publicznej, pozytywną opinię Ministra Zdrowia oraz Śląskiego Kuratora Oświaty. Nauka odbywa się w systemie dziennym oraz wieczorowym i trwa 2 lata. Zajęcia dla osób pracujących dostosowane są do ich potrzeb oraz możliwości. Honorowy patronat nad szkołą sprawuje czołowy producent leków w Europie. Szkoła posiada doskonałe zaplecze dydaktyczne - nowoczesne laboratoria: chemiczne i technologiczne, sale wykładowe wyposażone w sprzęt audiowizualny, pracownię informatyczną, a także - co jest zupełnym novum w skali kraju - własną aptekę szkoleniową, w której słuchacze mają możliwość praktycznej nauki zawodu jeszcze przed rozpoczęciem praktyki zawodowej. Posiadamy możliwości zakwaterowania słuchaczy dojeżdżających z dalszych okolic (m.in. dostęp do internatu w budynku szkoły, pomagamy w wyszukiwaniu mieszkań na stancji). Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z działem dla kandydatów.

  Data dodania: 14 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pedagogika »

  Szkoła wyższa imienia Bogdana Jańskiego (dawna Wyższa Szkoła Zarządzania i Przedsiębiorczości) to jedna z najstarszych uczelni niepublicznych w Polsce. W okresie początkowym nauka odbywała się tylko i wyłącznie w Warszawie, a jedynym prowadzonym kierunkiem było zarządzanie i marketing. W ciągu piętnastu lat funkcjonowania Szkoły Wyższej im. Bogdana Jańskiego utworzone zostały wydziały Zarządzania i Nauk Społecznych oraz wydziały zamiejscowe w Krakowie, Elblągu, Chełmie, Opolu i Zabrzu. Uczelnia poza edukacją samą w sobie proponuje studentom również program wychowawczy mający na celu kształtowanie w studentach postawy służby i odpowiedzialności wobec ojczyzny. dziś Szkoła wyższa imienia Bogdana Jańskiego kształci przeszło 8 tysięcy studentów z kraju i z zagranicy będąc jedną z największych niepublicznych szkół wyższych w kraju. Uczelnia uzyskała pozytywną ocenę Państwowej Komisji Akredytacyjnej na wszystkich badanych kierunkach studiów. Jakość nauczania potwierdzona została dwukrotnie certyfikatem "Wiarygodna Szkoła". Studenci korzystać mogą również ze stypendiów, naukowych i socjalnych.

  Data dodania: 16 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia podyplomowe »

  Zapraszamy Państwa do zobaczenia strony internetowej Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Jest to pierwsza uczelnia wyższa w Zagłebiu.Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej powstała w 1995 roku przez ten czasu WSB ukończyło wielu zadowowlonych absolwentów. WSB prowadzi studia magisterskie, studia inżynierskie i licencjackie. Wyższa Szkołą Biznesu kształci studentów m.in. na takich kierunkach, jak np.: administracja, informatyka, logistyka, studia zarządzanie, socjologia, stosunki międzynarodowe i pedagogika. Wyższa Szkoła Biznesu posiada nowoczesne wyposażenie sal, dzięki czemu może jeszcze lepiej szkolić swoich studentów. Zachęcamy Państwa do odwiedzenia strony internetowej naszej uczelni oraz zapoznania się z pełną ofertą. Zapraszamy na nasze łamy.

  Data dodania: 28 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia Podyplomowe »

  Możliwość wyboru odpowiedniego kierunku studiów jest trudną sprawą, więc powinno się się nad tym tematem zastanowić dużo wcześniej. Maturzyści zainteresowani dalszą nauką jeszcze przed maturą podążają na wybraną uczelnię, gdzie mają ochotę podjąć szkołę wyższą o wybranym dla siebie profilu. W Wyższej Szkole Bezpieczeństwa znajduje się sporo specjalności. Wykłady prowadzone są na niezwykle wysokim poziomie dzięki wykwalifikowanej kadrze, która wkłada wiele starań, żeby przygotować studentów do życia zawodowego. Kierunki takie jak: Bezpieczeństwo Wewnętrzne, bądź Bezpieczeństwo Narodowe i studia podyplomowe cieszą się ogromną popularnością. Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa dysponuje wydziałami w Gdańsku, Gliwicach, a także w Poznaniu. Jeśli sprawą najważniejszą dla Ciebie jest Twoja przyszłość zawodowa zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej: www.wsb.net.pl.

  Data dodania: 17 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Technikum Budowlane Warszawa »

  Jeżeli musiałeś przedwcześnie przerwać naukę, gdyż przymusiła Cię do niniejszego kłopotliwa sytuacja życiowa, a obecnie pożądałbyś dopełnić wykształcenie wobec tego właściwym konceptem jest zarejestrowanie się do odpowiedniej szkoły dla dorosłych. Najlepsze będą komórki, które mają odpowiednie upoważnienia nadane za sprawą Kuratorium Oświaty oraz plan szkolenia zaakceptowany poprzez resort oświaty. Należy zwrócić dodatkowo uwagę na upoważnienia placówki do wystawiania dyplomów, jakie zezwolą na późniejsze uczenie w szkołach wyższego szczebla.

  Data dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Jakie studia »

  Nie zważając na to, czy ciągnie nas filologia angielska, czy ambitne studia medyczne, przedstawiana tutaj strona w sieci pozwala wybrać jakie studia będą dla nas najlepsze. Przedstawiana tu strona obejmuje uczelnie wyższe w Polsce – dostępny jest tu ranking uczelni oraz pełna panorama wiadomości, będących podpowiedzią jakie studia wybrać. Jeśli kwestią są dostępne na prezentowanej stronie studia Poznań, a także inne miasta takie jak choćby Wrocław, czy Gdańsk już są dostępne dla przyszłych studentów - serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 02 01 2013 · szczegóły wpisu »