Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/katalog1/domains/wpisz-sie.eu/public_html/templates/Czerwony/sub.php on line 1 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/katalog1/domains/wpisz-sie.eu/public_html/templates/Czerwony/header.php on line 1 Podkategoria: Prawo - strona 1 - Wpisz-sie.eu - nowoczesny katalog stron www Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/katalog1/domains/wpisz-sie.eu/public_html/templates/Czerwony/header.php on line 17
Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/katalog1/domains/wpisz-sie.eu/public_html/templates/Czerwony/sidebar.php on line 1

Prawo Podkategoria: Prawo

 • Prawnik Poznań »

  W naszej ofercie znajdą Państwo kompleksową obsługę prawną konsumentów podmiotowych jak tudzież podmiotów ekonomicznych. Absorbujemy się zawodowym doradztwem ustawodawczym, zachowaniem rzeczy dyskusyjnych tudzież reprezentowaniem kontrahentów przed pasującymi rzędami. Kierujemy rozprawy ustawowe już od kilku lat wskroś co zyskaliśmy wśród klientów naprawdę solidne doświadczenie oraz fachowość. Zapraszamy do wykorzystania z usług kancelarii ustawowej Urowska oraz wspólnicy na terytorium Poznania.

  Data dodania: 11 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Wrocław »

  Adwokat Wrocław, to świadczący porady prawne założyciel kancelarii prawniczej. Usługi świadczone przez kancelarię Warzyńskiego są na najwyższym poziomie. Również podejście do klienta jest wyjątkowe - przyjazna atmosfera sprzyja otwartości i lepszemu przygotowaniu sprawy. Z tego powodu Twoje problemy prawne mają duże szanse na pozytywne zakończenie. Adwokat pomaga w sprawach z dziedziny kodeksu prawa karnego, cywilnego, rodzinnego, a także kompleksowo wspiera właścicieli firm. Zapraszamy na stronę. Dowiedz się więcej - bez zobowiązań!

  Data dodania: 13 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Wrocław »

  Kancelaria adwokacka we Wrocławiu prowadzona jest od czternastu lat, przez ten czas zdobyliśmy duże doświadczenie w zakresie prawa rodzinnego, cywilnego, gospodarczego, karnego i administracyjnego. W tej chwili współpracujemy również z kancelarią z Niemiec, a także prowadzimy obsługę prawną w języku angielskim zagranicznych inwestorów z zakresu zastępstwa procesowego w sprawach różnego typu, negocjacji kontraktów handlowych, zakładania i przekształcania spółek, upadłości oraz postępowań naprawczych.

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rzecznik Patentowy »

  JWP - kancelaria rzeczników patentowych to jedna z najstarszych prywatnych kancelarii prawniczych, która zajmuje się ochroną własności intelektualnej w Polsce i za granicą. Siedziba firmy ma miejsce w Warszawie z oddziałem we Wrocławiu. Biuro powstało na początku lat 90-tych i przez cały okres swojej działalności zdobyło ogromne doświadczenie i uznanie na rynku firm prawniczych. Przez lata działalności uplasowało się w czołówce wiodących firm prawniczych w skali kraju, dzięki sprawnie działającemu zespołowi doświadczonych osób, które prezentują jedynie profesjonalną wiedzę prawną.

  Data dodania: 13 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Warszawa »

  Kancelaria prawna Veritas oferuje Państwu porady prawne. Warszawa jest miastem w którym jest bardzo dużo kancelarii prawnych, jednak nie wszystkie oferują usługi na wysokim poziomie i indywidualne podejście do klienta. Specjalizujemy się przede wszystkim w kompleksowej obsłudze prawnej z zakresu: prawa cywilnego (prawo nieruchomości, prawo spadkowe, prawo własności, sporządzanie wniosków), prawa rodzinnego (separacje, rozwody, podział majątku, alimenty), prawa upadłościowego (ogłoszenie upadłości), prawa administracyjnego (skargi, zażalenia, odwołania), prawa pracy (pozwy o przywrócenie do pracy, odszkodowania). Świadczymy porady prawne zarówno przedsiębiorstwom jak również klientom indywidualnym.

  Data dodania: 17 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Wrocław »

  Profesjonalizm wrocławskiej kancelarii notarialnej to przede wszystkim fachowe porady prawne, kompetentni, wykształceni i rzetelni notariusze oraz solidna, korzystna dla obu stron współpraca. Z szerokich usług firmy korzysta duża liczba klientów, którzy szukają tylko satysfakcjonującej porady. Firma nie tylko zachęca profesjonalną obsługą klienta, ale też nowoczesnością wnętrza oraz komfortowymi warunkami pracy dostosowanych do fachowego prowadzenia powierzonych zadań. Notariusze zatrudnieni w kancelarii swoje działania kierują jedynie w stronę skutecznej współpracy.

  Data dodania: 22 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Kraków »

  Mnóstwo jednostek zapewne zastanawia się co jest takiego w profesji notariusza, że jest on tak nad wyraz lukratywny. Rejent to zawód, który potrzebuje ogromnej erudycji i doświadczenia, zaświadczonych zdanymi egzaminami profesjonalnymi co więcej więcej niż ośmioletnim okresem nauki na studiach oraz podczas aplikacji notarialnej. Dobro społeczne żąda tego by notariusz własne czynności przeprowadzał starannie oraz z zachowaniem pełnej neutralności wobec różnych grup klientów. Jednostki praktykujące rzeczony zawód biorą także na siebie wielką odpowiedzialność za mienie swoich kontrahentów.

  Data dodania: 12 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Kraków »

  Notariusz jest osobą zaufania publicznego, która strzeżona jest przez odpowiednie przepisy prawa. W ramach swojej działalności przeprowadza czynności notarialnych, które posiadają status formalnych. W ramach swojej pracy notariusz wykonuje różnorakie zadania ustalone przepisami prawa. Na przykład potwierdza zgodność podpisów z oryginałem, przejmuje na przechowanie dokumenty, papiery wartościowe i kapitał. Odpowiada co więcej za właściwe sporządzenie testamentu oraz za wszelkie operacje związane z nim po śmierci osoby, która testament zostawiła po sobie.

  Data dodania: 12 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz w Krakowie »

  Zaangażowanie stosownego notariusza pozwala przeprowadzić nawet najbardziej zawiłe prawnie czynności notarialne. Odpowiednia osoba głównie powinna charakteryzować się wysoką biegłością w swojej profesji plus pokaźnym doświadczeniem w swojej profesji. Adekwatnym może okazać się zapoznanie ocen wcześniejszych kontrahentów danego notariusza, o ile górują dodatnie, wówczas pożądane byłoby podążyć do takiej kancelarii. O ile na wejściu zostaniemy obsłużeni w sposób kompetentny i wydajny to bez skrępowania możemy polecić własne sprawy temu rejentowi.

  Data dodania: 12 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tani Notariusz Kraków »

  W przypadku, gdy chcemy biec aktywność gospodarczą poprawnie nasamprzód rozeznać się na temat opcjonalnych postaci jej postępowania. W tym momencie możemy działać jak jednoosobowy podmiot gospodarczy, jako spółka cywilna albo w w wyższym stopniu skomplikowanych budowach potrzebujących podpisania odpowiednich dokumentów u notariusza. W dobrej kancelarii odkryjemy pomoc w zakresie sporządzenia dokumentów, które zagwarantują bezpieczeństwo i zgodność z pełnomocnictwem wszystkich operacji. Do tego rejent przepisze wszystkie protokoły z plenarnych spotkań akcjonariuszy.

  Data dodania: 12 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo Prawne »

  Nasza kancelaria to drużyna wykształconych prawników, mecenasów z doświadczeniami w różnych dziedzinach sądownictwa co więcej aplikanci prawniczy, co powoduje, że zdołamy przynieść ulgę wszelkim interesantom, nawet w najtrudniejszych sprawach co więcej dylematach prawniczych. Wielkość usług oferowanych na rzecz lokalnych konsumentów ujmuje przede wszystkim własności oraz inwestycje, kodeks prawa rodzinnego, rozprawy sądowe, prawodawstwo testamentowe, korupcyjne, administracyjne a również stałą obsługę, jaka gwarantuje pozyskiwanie analiz w ekspresowym tempie.

  Data dodania: 12 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalny radca prawny w miejscowości Gdańsk »

  Reklamowana kancelaria radcy prawnego funkcjonuje na rodzimym rynku. Proponujemy udzielanie porad w zakresie prawa rodzinnego, majątkowego i gospodarczego. Posiadamy konieczne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Naszym głównym zamierzeniem jest skuteczne rozwiązywanie problemów prawnych. Troszczymy się o odpowiedni poziom merytoryczny i etyczny naszych usług. Radca prawny w mieście Gdańsk dopasowuje swoją propozycję do osobistych potrzeb klienta. Dokładniejsze informacje zdobędą Państwo na stronie www.

  Data dodania: 15 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Katowice »

  Kancelaria Prawna Katowice-jeżeli potrzebują Państwo pomocy prawnej z takich gałęzi prawa jak: prawo cywilne, prawo karne, prawo gospodarcze, prawo pracy czy prawo skarbowe i dużej liczby innych dziedzin to bardzo prosimy o telefon a my z pewnością zajmiemy się Twoim problemem.

  Jeżeli gnębi Cie jakieś pytanie, lub masz coś do załatwienia co wykracza poza Twoje zdolności, bardzo prosimy o kontakt, z przyjemnością udzielimy Ci profesjonalnej odpowiedzi, a w razie konieczności poprowadzimy Twoją sprawę w sądzie, jednakże zawsze dążymy i staramy się polubownie załatwić sprawę z pominięciem sądu, wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie.

  Wiele razy posiadamy różnego rodzaju problemy z którymi nie dajemy sobie rady długimi latami, często jednak nieświadomi jesteśmy z tego, iż odpowiednie organy prawne są wstanie rozwiązać twój problem korzystając z kodeksu prawa, który obowiązuje wszystkich.

  Zapraszamy na naszą stronę internetową nowakadwokat.pl, gdzie zapoznasz się z dokładną naszą ofertą oraz odnajdziesz kontakt do naszej kancelarii.

  Kancelaria Adwokacka
  Jagiellońska 1
  41-500 Chorzów
  tel. 32 241 36 37
  kancelariamnowak@op.pl

  NIP 6442483814
  woj. Śląskie, pow. Chorzów, gm. Chorzów

  Data dodania: 21 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Notariusze Katowice »

  Potrzebujesz zaufanego notariusza w obrębie Katowic? Doskonale trafiłeś. Pan Adam Robak jest jednym z najpopularniejszych notariuszy na terenie miasta. Cechuje go profesjonalizm, rzetelność i przyjazne podejście do interesanta. W zakres oferowanych przez Pana Robaka usług wliczają się wszelkie odpisy notarialne, sporządzanie protokołów, poświadczeń itp.. To osoba która doskonale wie w jaki sposób zadbać o Państwa interesy, jak wyzbyć się możliwych problemów a także jak rozwiązać różne sprawy z pożytkiem dla klienta. Zawsze ochoczo służy poradą, co przyczyniło się do zebrania szerokiej grupy usatysfakcjonowanych klientów. Biuro Pana Robaka zlokalizowana jest w ścisłym centrum miasta, co zdecydowanie ułatwia dotarcie na miejsce. Kancelaria Notarialna zachęca do skorzystania z usług!

  Data dodania: 30 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja »

  Debitum.eu to strona firmy Debitum, która zajmuje się windykacją należności i w dziedzinie tej uzyskała już zaufanie wielu użytkowników. Prócz dochodzenia roszczeń finansowych, firma Debitum aranżuje również szkolenia z windykacji. Pośród wielu ofert, jakie da się odnaleźć na stronie, firma oferuje między innymi szkolenia ze skutecznego odzyskiwania należności, telefonicznej windykacji należności, bądź odzyskiwania należności od kłopotliwego interesanta. Wachlarz usług firmy Debitum jest wobec tego nadzwyczaj szeroki, o czym można przekonać się odwiedzając stronę: www.debitum.eu - windykacja.

  Data dodania: 30 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Warszawa »

  Wioletta Szewczak należy do Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie. Za jej doświadczeniem przemawia m.in. wieloletnia praca w roli prokuratora w Prokuraturze Rejonowej Warszawa-Mokotów. Z tego tytułu jest wstanie zaoferować szeroki zakres usług prawnych. Obsługuje klientów w zakresie kodeksu karnego (np. działanie na szkodę spółki), kodeksu wykroczeń (np. zakłócanie ciszy nocnej) oraz prawa gospodarczego (np. odzyskanie wierzytelności). Można zaufać doświadczeniu i bogatej znajomości prawa Pani Adwokat i w razie kłopotów skorzystać z jej usług.

  Data dodania: 01 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne Wrocław »

  Porady prawne Wrocław Katarzyna Kałwak świadczy usługi z zakresu kompleksowej wsparcia prawnego zarówno firmom jak i osobom prywatnym.
  Firma Pani adwokata Katarzyny Kałwak posiada swoje biura w Wrocławiu i Kluczborku, gdzie można się z nami skontaktować i przedstawić swój problem. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, podchodząc do wszystkich trudności w taki sposób by pomóc klientowi w jak najbardziej optymalny sposób.
  Katarzyna Kałwak udziela porady prawne w każdej gałęzi przemysłu jak i w każdej dziedzinie życia społecznego. Z satysfakcją podejmujemy stałe współprace z firmami, dzięki czemu jesteśmy w stanie udzielać porad prawny na bieżąco, a w razie zbliżających się zmian w prawie jesteśmy wstanie udzielać wskazówek, które przyniosą efekty w przyszłości.


  Kancelaria radcy prawnego Katarzyna Kałwak
  Piłsudskiego 60/3
  50-020 Wrocław
  Tel. 606 750 165
  kancelaria@kkalwak.pl
  Regon 160155655
  NIP: 7542722733

  Data dodania: 27 03 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawo

Prawo - nowa strona:

Adres:
Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/katalog1/domains/wpisz-sie.eu/public_html/templates/Czerwony/footer.php on line 1