Nadruki na koszulkach
Wszystkie wzory naszych koszulek a także wzory naszych gotowych projektów jak i kontakt z naszą firmą znajdziesz na stronie www koszulki-romi.pl. Tam też umieszczono cennik naszych koszulek i nadruków.
Romi jest w stanie zamówienia zarówno w przypadku, gdy klient posiada swoje koszulki ale również w ofercie posiadamy swoje koszulki, znanych producentów, które udostępniamy w bardzo atrakcyjnej cenie, niedostępnej w handlu detalicznym.
Romi jest producentem, działamy bez żadnych pośredników dlatego nasza oferta jest bardzo atrakcyjna cenowo. Zapraszamy do współpracy zarówno firmy jak i klientów indywidualnych.
Romi Andrzej Romanowicz
ul. Irysowa 18B
02-660 Warszawa
Mail: romisc@wp.pl
Tel. 22 843 06 08
Regon 140646660
Nip 5211505521
Szczegóły strony www.koszulki-romi.pl:
- ID: 6210
- Tytuł: Nadruki na koszulkach
- URL: www.koszulki-romi.pl
- PageRank:
- Kliknięć: 59
- Wyświetleń: 822
- CTR: 7.18%
- Data dodania: 06 06 2012
- Słowa kluczowe: nadruki na koszulki Warszawa, Koszulki z nadrukiem warszawa, Romi Nadruki
- Kategorie:
- Link nie działa/spam ?
- Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!
Podlinkuj stronę www.koszulki-romi.pl:
Odwiedziny robotów:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
-
Słodycze reklamowe »
Słodycze reklamowe odgrywają wciąż dosyć niewielką funkcję w reklamowaniu firmy. Jeszcze mało firm zwraca uwagę na to, że jest to prestiżowy sposób na zwiększanie świadomości marki w oczach Klientów.Mamy nadzieję iz uda nam sie zmienić to podejście. Firma Artystik Poland oferuje wszystkim zainteresowanym rozmaitego rodzaju produkty, dzięki którym sprawicie, że Wasza firma będzie bardziej rozpoznawalna na rynku na tle konkurencyjnych firm. Zobacz sam naszą ofertę, na naszej stronie internetowej.erdecznie zapraszamy
Data dodania: 08 06 2011 · szczegóły wpisu » -
Badziki »
Nuvision to firma trudniąca się obsługą klienta w obszarze wytwarzania przypinek. Oferujemy usługi zarówno w zakresie wyprodukowaniu własnego, oryginalnego buttona, jak i kupna gotowego badzika. Nasze plakietki są niezwykłe, gdyż charakteryzują się zarówno prostotą jak i niezliczoną ilością motywów, które można na nich nadrukować. W procedurze tworzenia badzików ogranicza nas jedynie wyobraźnia. Troszczymy się o naszych klientów, chcąc zaspokoić wszystkie ich wymagania. Proponujemy jedynie przypinki o najwyższym standardzie.
Data dodania: 08 06 2011 · szczegóły wpisu » -
Agencja reklamowa »
Jesteśmy agencją reklamową, którą buduje młody, aczkolwiek kompetentny oraz skuteczny zespół ekspertów.
Data dodania: 22 07 2011 · szczegóły wpisu »
Posiadamy szeroki zasób fachowej wiedzy z zakresu reklamy również chętnie dzielimy się nią ze swoimi klientami. W naszej propozycji wyszukają Państwo różnorakie gadżety reklamowe, kalendarze, diodowe ekrany wideo, reklama na samochodach, reklama zewnętrzna, stojaki reklamowe, opakowania, płyty DVD i wiele innych ciekawych projektów. Weźmiemy pod uwagę wszelkie sugestie klientów i tym sposobem tworzymy atrakcyjne artykuły. -
Drukarnia SMYK S.C. - KIELCE »
Drukarnia Smyk s.c to ponad 17-letnie doświadczenie na rynku poligraficznym. Nasze usługi to gwarancja profesjonalizmu oraz zawsze atrakcyjnej cenowo oferty.Oferujemy najwyższą jakość produktów, fachowe doradztwo, dogodne terminy realizacji oraz atrakcyjne ceny. Wykonujemy m. in.: katalogi, foldery, ulotki, papier firmowy, koperty, teczki, plakaty, kalendarze, etykiety, począwszy od projektu, poprzez druk, procesy wykończeniowe, aż po dostarczenie gotowego produktu.
Data dodania: 14 11 2011 · szczegóły wpisu »
Serdecznie zapraszamy do współpracy z naszą drukarnią !!!
www.smyksc.pl -
Gadżety reklamowe »
Giftkolekcja to sklep z branży reklamowej, który proponuje najlepszej jakości gadżety reklamowe zaczynając od długopisów a kończąc na dobrej jakości odzieży takiej jak polary, bluzy a wręcz kurtki. Materiały reklamowe jakie mamy we własnej ofercie to katalogi, zaproszenia, ulotki oraz dodatkowo kilka innych dodatków reklamowych. Zajrzyj na stronę giftkolekcja, aby przekonać się jak szeroka jest nasza oferta reklamowa kierowana nie tylko dla firm, ale również dla użytkowników inwidualnych. Korzystaj z reklamy!
Data dodania: 27 02 2012 · szczegóły wpisu » -
Smycze »
Gadżety reklamowe to jeden z produktów wyróżniających się szczególną efektywnością w działaniach marketingowych. Naszą specjalnością są smycze, na których pojawiają się dowolne nadruki - logo firmy, jej misja czy określony inny napis albo wzór. Dajemy Klientowi szeroką gamę możliwości do wyboru, biorąc pod uwagę technologię tworzenia nadruku, jak i dowolności materiału, na którym się znajdzie. Smycz może zostać zaprojektowana przez naszych pracowników, jednak macie Państwo możliwość również wykonać taki projekt samodzielnie poprzez odpowiednią aplikację.
Data dodania: 16 07 2013 · szczegóły wpisu »