Kancelarie prawne Podkategoria: Kancelarie prawne

 • Kanonista - Wyjaśnienie roli adwokata »

  Interesuje Cię rozwód kościelny? Skontaktuj się z kancelarią Prawa Kanonicznego. Wszystkie procesy o rozwód kościelny, czyli unieważnienie małżeństwa kościelnego, przeprowadza adwokat kościelny, który musi legitymować się wyższym wykształceniem w zakresie prawa kanonicznego. Wyjaśnienie roli adwokata, który musi posiadać odpowiednie zezwolenia i uprawnienia nadane mu przez Władze Kościelne, powinno Cię zainteresować. Skontaktuj się z kancelarią Kanonista z Warszawy i poproś o wyjaśnienie roli adwokata, który prowadzi sprawy o rozwód kościelny.

  Data dodania: 13 12 2019 · szczegóły wpisu »
 • Prawo rodzinne »

  Prawo rodzinne, prawo pracy, sprawy sądowe związane z rozwodami - poznaj wszystkie specjalizacje Kancelarii Adwokackiej z Poznania, prowadzonej przez adwokata Olgę Wawrzynkiewicz - Jabłońską. Pełna obsługa prawna firm, spółek czy osób prywatnych w Poznaniu, woj. wielkopolskie - prawo rodzinne, prawo pracy, prawo gospodarcze, prawo karne czy prawo nieruchomości, rozwody cywilne. Więcej o specjalizacjach Kancelarii Prawnej z Poznania, woj. mazowieckie, przeczytasz na ich stronie internetowej (po kliknięciu w link).

  Data dodania: 18 06 2020 · szczegóły wpisu »
 • Wycena przedsiębiorstwa »

  Sprawdź ofertę IWUR z Warszawy, Instytutu świadczącego usługi takie jak operat szacunkowy nieruchomości czy wycena przedsiębiorstwa, na terenie całego kraju. Rzeczoznawcy majątkowi, prawnicy i doradcy restrukturyzacyjni prowadzący IWUR z Warszawy serdecznie zapraszają do kontaktu osoby potrzebujący wyceny, takie jak: wycena przedsiębiorstwa, wycena nieruchomości, wyceny firm i spółek. Wycena wartości spółki, wycena wartości firmy, operat szacunkowy nieruchomości z zachowaniem najwyższych standardów!

  Data dodania: 06 08 2020 · szczegóły wpisu »
 • Restrukturyzacja pozasądowa, kancelaria prawna Warszawa »

  Restrukturyzacja pozasądowa, kancelaria prawna Warszawa o nazwie WMKN specjalizuje się w tej dziedzinie. Prawnicy - Pan Malecha, Krzemiński i Noga zapraszają serdecznie do kontaktu - doświadczony prawnik, doradca restrukturyzacyjny z WMKN z Warszawy profesjonalne zajmie się problemem firmy, spółki czy osoby prywatnej. Umów się na spotkanie w Kancelarii Prawnej WMKN w Warszawy i poznaj dostępne możliwości! Upadłość firmy, upadłość konsumencka, restrukturyzacja pozasądowa, kancelaria prawna Warszawa zaprasza!

  Data dodania: 09 10 2020 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Norek i Wspólnicy sp.k. »

  Kancelaria Prawna Norek i Wspólnicy Sp. K. zrzesza doświadczonych radców prawnych i adwokatów, którzy oferują swoją pomoc w zakresie spółek, dużych transakcji i nieruchomości. Sporządzamy umowy zakupu, sprzedaży bądź najmu nieruchomości, negocjujemy warunki prawne wystąpienia ze spółki, a także przeprowadzamy audyty prawne spółek. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji, zajrzyj na naszą stronę lub skontaktuj się z nami! Więcej szczegółowych informacji znajdziecie Państwo na naszej oficjalnej stronie internetowej: https://www. norekwspolnicy. pl/

  Data dodania: 29 04 2021 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kancelarie prawne