Fabryki Podkategoria: Fabryki

 • Pneumatyka - Pneumat System »

  Pneumat System jest polską fabryką siłowników pneumatycznych, a nasza firma przez ostatnie lata stała się największym polskim producentem siłowników pneumatycznych. Nasze produkty pneumatyki siłowej, a więc siłowniki pneumatyczne i sprężyny gazowe oferujemy szeroko pojętym rozwiązaniom przemysłowym. Oprócz projektowania, produkcji i sprzedaży tych napędów oferujemy także szeroki zakres dystrybucji sprzętu i osprzętu pneumatycznego. Sprzedaż dla firm prowadzimy za pośrednictwem naszych hurtowni pneumatyki i automatyki, które to obiekty znaleźć można w 10 miejscach w Polsce, m. in. Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Warszawie, Łodzi czy Katowicach. Wielu naszych klientów wybiera także zakupy w naszym sklepie internetowym dla firm. Produkty pneumatyczne jakie można u nas znaleźć to m. in. węże przemysłowe, złącza, zbiorniki ciśnieniowe, elektrozawory i zawory kulowe, wspomniane wcześniej siłowniki, filtry i reduktory ciśnieniowe, sprężarki powietrza, osuszacze, pompy, przyssawki, rury pneumatyczne czy sprzęt lakierniczy (agregaty natryskowe, pistolety lakiernicze, filtracja, pompy do malowania). Polecamy i zapraszamy!

  Data dodania: 17 08 2018 · szczegóły wpisu »
 • Koła zębate i inne części maszyn : Polmech »

  Firma Polmech to przede wszystkim nowoczesne rozwiązania mechaniczne dla branży przemysłowej. Elementy i części maszyn powinny stawiać na wytrzymałość materiałów. Dzięki sprawdzonym produktom od europejskich producentów jesteśmy w stanie zapewnić dla Państwa wysokiej jakości listwy zębate, koła pasowe oraz wiele innych części do maszyn wykonanych z wysokiej jakości materiałów. Odwiedź naszą stronę internetową i sprawdź ceny. Dowiedz się więcej i postaw na solidne rozwiązania. Zamów już teraz. Zapraszamy!

  Data dodania: 06 04 2020 · szczegóły wpisu »
 • Fabryka kół zębatych »

  Zapraszamy do zapoznania się z szeroką gamą kół zębatych, będącymi jednymi z najpopularniejszych części do maszyn. Koła zębate łańcuchowe możemy wyprodukować z różnych materiałów, w zależności od potrzeb klienta. Może być to żeliwo lub stal nierdzewna. W ofercie posiadamy koła z hartowanymi indukcyjnie zębami oraz - do zastosowań specjalistycznych - koła łańcuchowe napinające wraz z łożyskiem. Jeśli zaś Twoja maszyna musi uciągnąć naprawdę dużo, możesz zamówić koło posiadające dwa oddzielne rzędy zębów. Siedziba firmy znajduje się w Raciborzu.

  Data dodania: 10 04 2020 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Fabryki