Fitness i aerobic Podkategoria: Fitness i aerobic

 • Aerobiczna 6 Weidera »

  Jeżeli marzy Ci się płaski, szczupły brzuch to obowiązkowo zajrzyj na witrynę internetową 6weidera.net. Tutaj sprawdzisz czym jest aerobiczna szóstka Weidera, jakie ćwiczenia należy wykonywać w trakcie treningu jak również jak długo powinien on trwać. Każde ćwiczenia dokładnie opisujemy wspomagając je obrazkami, a prócz tego prezentujemy znakomite filmy instruktażowe. Pomagamy też w odpowiednim przygotowaniu się do ćwiczeń. W jednym miejscu otrzymasz wszystkie wiadomości, które pomogą Ci mieć szczupły brzuch.

  Data dodania: 20 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fitness Myślenice »

  Witamy i zachęcamy do skorzystania z najnowocześniejszej sali do ćwiczeń wśród siłowni w Myślenicach, wraz z szatniami i klimatyzacją oraz sprzętem znanych marek. Do dyspozycji jest też profesjonalny trener, pomagający dobrać odpowiednie ćwiczenia i dietę do nich. Zakupy każdych niezbędnych rzeczy można natomiast zrobić w naszym sklepiku ( produkty Olimp ). Po treningu warto skorzystać z zaplecza sanitarnego i prysznicy. Polecamy również nasze solarium, które jako jedno z niewielu w Polsce, a pierwsze solarium w Myślenicach, posiada stojące solarium Luxura V10 - nowoczesne urządzenie dla wymagających klientów.

  Data dodania: 05 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Powitanie Słońca Joga Zgierz »

  Czy myślałeś kiedyś w jaki sposób najefektywniej wypoczywa Twoje ciało i umysł? Jesteś zmęczony, psychicznie wypompowany i na dodatek nie potrafisz korzystać w pełni z życia. Dlatego właśnie dla Ciebie jest joga. Zgierz - tutaj powstała Nasza nowa szkoła, gdzie w przestronnych salach prowadzimy zajęcia dla osób w każdym wieku oraz na każdym poziomie zaawansowania. Nasze zajęcia to również joga dla dzieci, ponieważ nie ma znaczenia w jakim wieku zaczniesz własną przygodę z tą sztuką odnajdywania równowagi między ciałem a umysłem. Właściwe nastawienie w każdym wieku to korzystne działanie i energia na cały dzień. Nasza szkoła jogi to doświadczeni instruktorzy, pozytywna atmosfera, treningi dla każdego, grafik ustalany indywidualnie i przede wszystkim korzystne ceny.

  Data dodania: 15 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • ACIMED- piłka do ćwiczeń »

  Piłki i akcesoria Original Pezzi Ledragomma to klasa produktów sama w sobie. 2-letnia gwarancja, system ochrony przez przebiciem, możliwość naprawy przebitej piłki, miłe w dotyku – to tylko kilka z wielu zalet, jakie zapewniają piłkom do ćwiczeń Ledragomma przewagę nad konkurencją. Firma ACTIMED jako główny dystrybutor piłek do ćwiczeń Original Pezzi w Polsce zaprasza do współpracy zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Zapewniamy szybką dostawę, profesjonalną obsługę klienta, oraz możliwość negocjowania cen przy zakupie większej ilości produktów.

  Data dodania: 18 01 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Fitness i aerobic

Fitness i aerobic - nowa strona:

Adres: