Obozy, campingi Podkategoria: Obozy, campingi

 • Nowe przyczepy kempingowe »

  Przyczepa kempingowa to pojazd kołowy, bez swojego silnika, ciągnięty przez inny pojazd, najczęściej samochód, ciągnik drogowy z przeznaczeniem do aktywnego wypoczynku i rekreacji. Przyczepy kempingowe wyposażone są w dużej liczbie przypadków w miejsce do spania, łazienkę i kuchenkę. W Polsce jedynym producentem przyczep kempingowych jest firma Niewiadów.

  Kamper (ang. camper) to autonomiczny samochód turystyczny, zapewniający pasażerom miejsca do spania i wypoczynku. Charakterystyczna zabudowa zapewnia miejsce i sprzęt do przechowywania żywności i przygotowania posiłków oraz wydzieloną część sanitarną z ubikacją, umywalką i najczęściej prysznicem.

  Data dodania: 27 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • KLIWER - Biuro Turystyczne, szkoła żeglarstwa, rejsy, szkolenia żeglarskie, obozy, kolonie, czartery »

  Organizujemy obozy żeglarskie, rejsy żeglarskie, obozy sportowe, turystyczne, rowerowe oraz spływy kajakowe. Podczas 15 lat staliśmy się rozpoznawalną marką na rynku usług żeglarskich, w szczególności w turystyce i szkoleniach żeglarskich oraz wypoczynku dzieci i młodzieży. Elastyczność i otwartość na propozycje naszych Klientów, sprawiają iż oferta jest doskonalsza z roku na rok.BT Kliwer jest największą firmą szkolącą żeglarzy w Warszawie.Organizujemy imprezy dla firm, szkół i innych instytucji. Spędź udane, aktywne wakacje z BT Kliwer.

  Data dodania: 11 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kolonie Łeba »

  Nasz ośrodek kolonijny jest doskonałym miejscem na obozy sportowe, dlatego że mamy kryty basen, rozległe boisko do piłki nożnej, boisko do siatki plażowej, salkę sportową i tenisową, a dodatkowo sposobność wynajęcia kajaków i bicykli. Usługujemy też biwaki, zielone szkoły i kolonie. Nasz ośrodek dysponuje aż 180 miejscami noclegowymi w izbach oraz domkach letniskowych. Zajmująca i beztroska okolica pozwala na odetchnięcie i błogie spędzenie wakacji. W dodatku warto uwydatnić, że na terenie ośrodka znajduje się darmowy radiowy dostęp do Internetu.

  Data dodania: 13 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lukasport - Obozy zimowe dla dzieci i młodzierzy »

  Na stronie www zaprezentowana jest rozbudowana oferta zajęć sportowych przeznaczonych zarówno dla dzieci, nastolatków, jak i osób dorosłych.
  Sport to zdrowie, stąd też powinniśmy być aktywnymi o każdej porze roku. Na stronie oferta jest posortowana, tak więc znajduje się tu zarazem podział na obozy letnie, jak i równie popularne obozy zimowe. Pływanie, wyjazdy snowbordowe, czy wspinaczka, to tylko niektóre formy zajęć, w których mogą uczestniczyć najmłodsi i osoby dorosłe.
  Warto sprawdzić rozbudowaną ofertę firmy i zapisać się na zajęcia, w szczególności na te, w jakich nie mieliśmy jak dotąd możliwości brać udziału.

  Data dodania: 20 12 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Obozy, campingi

Obozy, campingi - nowa strona:

Adres: