Obozy, campingi Podkategoria: Obozy, campingi

 • Nowe przyczepy kempingowe »

  Przyczepa kempingowa to pojazd kołowy, bez swojego silnika, ciągnięty przez inny pojazd, najczęściej samochód, ciągnik drogowy z przeznaczeniem do aktywnego wypoczynku i rekreacji. Przyczepy kempingowe wyposażone są w dużej liczbie przypadków w miejsce do spania, łazienkę i kuchenkę. W Polsce jedynym producentem przyczep kempingowych jest firma Niewiadów.

  Kamper (ang. camper) to autonomiczny samochód turystyczny, zapewniający pasażerom miejsca do spania i wypoczynku. Charakterystyczna zabudowa zapewnia miejsce i sprzęt do przechowywania żywności i przygotowania posiłków oraz wydzieloną część sanitarną z ubikacją, umywalką i najczęściej prysznicem.

  Data dodania: 27 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • KLIWER - Biuro Turystyczne, szkoła żeglarstwa, rejsy, szkolenia żeglarskie, obozy, kolonie, czartery »

  Organizujemy obozy żeglarskie, rejsy żeglarskie, obozy sportowe, turystyczne, rowerowe oraz spływy kajakowe. Podczas 15 lat staliśmy się rozpoznawalną marką na rynku usług żeglarskich, w szczególności w turystyce i szkoleniach żeglarskich oraz wypoczynku dzieci i młodzieży. Elastyczność i otwartość na propozycje naszych Klientów, sprawiają iż oferta jest doskonalsza z roku na rok.BT Kliwer jest największą firmą szkolącą żeglarzy w Warszawie.Organizujemy imprezy dla firm, szkół i innych instytucji. Spędź udane, aktywne wakacje z BT Kliwer.

  Data dodania: 11 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kolonie Łeba »

  Nasz ośrodek kolonijny jest doskonałym miejscem na obozy sportowe, dlatego że mamy kryty basen, rozległe boisko do piłki nożnej, boisko do siatki plażowej, salkę sportową i tenisową, a dodatkowo sposobność wynajęcia kajaków i bicykli. Usługujemy też biwaki, zielone szkoły i kolonie. Nasz ośrodek dysponuje aż 180 miejscami noclegowymi w izbach oraz domkach letniskowych. Zajmująca i beztroska okolica pozwala na odetchnięcie i błogie spędzenie wakacji. W dodatku warto uwydatnić, że na terenie ośrodka znajduje się darmowy radiowy dostęp do Internetu.

  Data dodania: 13 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lukasport - Obozy zimowe dla dzieci i młodzierzy »

  Na stronie www zaprezentowana jest rozbudowana oferta zajęć sportowych przeznaczonych zarówno dla dzieci, nastolatków, jak i osób dorosłych.
  Sport to zdrowie, stąd też powinniśmy być aktywnymi o każdej porze roku. Na stronie oferta jest posortowana, tak więc znajduje się tu zarazem podział na obozy letnie, jak i równie popularne obozy zimowe. Pływanie, wyjazdy snowbordowe, czy wspinaczka, to tylko niektóre formy zajęć, w których mogą uczestniczyć najmłodsi i osoby dorosłe.
  Warto sprawdzić rozbudowaną ofertę firmy i zapisać się na zajęcia, w szczególności na te, w jakich nie mieliśmy jak dotąd możliwości brać udziału.

  Data dodania: 20 12 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Obozy, campingi

obozy letnie (1), snowboard (6), czartery (1), kajak (1), żeglarstwo (3), kolonie obozy kraków (1), hobby (5), akcesoria kempingowe (1), patent (1), obóz (1), zimowska (1), caravaning (1), obozy (3), morze (8), dzieci (13), campery (1), kolonie (4), mazury (5), Kliwer (1), biwaki (1), przyczepy kempingowe (3), urlop (7), fendt (1), wyjazdy snowboardowe (1), Łeba (1)

Obozy, campingi - nowa strona:

Adres: