Sporty wodne Podkategoria: Sporty wodne

 • Szkoła Żeglarstwa »

  Academia Nautica to licencjonowana szkoła żeglarstwa PZŻ i ISSA. Zajmuje się organizacją szkoleń i rejsów morskich zarówno w Polsce jak i w Skandynawii. Dodatkowo oferujemy kursy zimowe na patent sternika oraz starszego sternika motorowodnego. Prowadzone są różnorodne kursy żeglarskie m.in. kurs żeglarzy jachtowych czy warsztaty nawigacyjne.

  W ofercie znajduje się również wiele propozycji na rejsy po Atlantyku, morzu Północnym, morzu Śródziemnym czy morzu Bałtyckim.

  Aktualna oferta znajduję się na naszej stronie.

  Data dodania: 13 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Spływy kajakowe »

  Firma Active Park mieszcząca się na Kaszubach świadczy kompleksowe usługi turystyczne. W ofercie znajdziemy organizację rozmaitych imprez, np. integracyjnych. Przy opisywanej firmie działa profesjonalna wypożyczalnia quadów. Specjalnością firmy stały się spływy kajakowe na rzekach, takich jak Wda. Zadaniem Active Park jest umożliwianie turystom aktywnej rozrywki. Oferta adresowana jest do osób indywidualnych i zorganizowanych grup. Co więcej oferta obejmuje obsługę wycieczek pieszych po Borach Tucholskich.

  Data dodania: 16 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Czarter jachtów »

  Wyprawa na szerokie wody mazurskich jezior to cel wielu ludzi. Niestety najczęściej nie mamy pojęcia jak zabrać się za zorganizowanie takiego rejsu. W tym wypadku bez wątpienia pomocny będzie nam portal na-mazurach.pl. Dzięki tej stronie dowiemy się wszystkiego na temat żeglugi śródlądowej. Do wyboru mamy jakieś tysiąc jachtów czarterowanych przez jakieś sto firm wyspecjalizowanych w tego typu przedsięwzięciach.
  Na stronie funkcjonuje także giełda oraz kalendarz turystyczny poświęcony faktom mającym miejsce na Mazurach, dzięki temu możemy doskonale wybrać termin z uwzględnieniem wszystkich istotnych dla nas faktów.

  Data dodania: 15 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kitesurfing »

  Kitesurfing jest sportem, którego na pewno nauczysz się podczas swojego pobytu w naszej bazie położonej w centrum polskiej mekki kitesurfingu, Półwyspu Helskiego. Po kilku godzinach zajęć z naszymi instruktorami będziesz umiał pływać i cieszyć się swobodą oraz brakiem jakichkolwiek ograniczeń. Jednak zanim zaczniesz pływać, na początku naszych zajęć dowiesz się jak bezpiecznie korzystać z sprzętu do kitesurfingu zarówno na lądzie, jak i na wodzie. Podczas kursów kładziemy największy nacisk na zasady bezpieczeństwa, które przedstawimy podczas pierwszych dwóch godzin zajęć teoretycznych. Zapewniamy również asekurację na skuterze wodnym podczas zajęć na wodzie. Nauczymy cię obsługi sprzętu byś później nie miał problemów z zaplątanymi linkami czy też pękniętą tubą w latawcu. Jednak najwięcej czasu spędzisz ćwicząc w wodzie

  Data dodania: 27 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Windsurfing kurs »

  Chałupy - Każdy Rodak starego i teraźniejszego młodego społeczeństwa zna miano tej miejscowości z kawałka "Chałupy welcome to", a jak dużo w rzeczysamej ludzi
  zwiedziło to śliczne miejsce? Zapewne malutko a wskazane jest, bowiem ktokolwiek kto przyjedzie do Chałup ma zagwarantowanie, iż powróci z zapasem niezapomnianych przeżyć i przecudownych wspomnień. Często odwiedzanymi kategoriami na naszej stronie internetowej są: kitesurfing szkoła i windsurfing obóz
  Dzięki serdecznej atmosferze człowiek czuje się w tym miejscu przyjemnie i swobodnie. Aglomeracja ta oprócz boskich widoków, krajobrazów, urokliwych hoteli i jak również niesamowitego nastroju jaki w tym miejscu dominuje posiada jedną z najlepszych w Polsce szkołę kitesurfingu i windsurfingu Skandal . Sporty te podobne są do siebie i dostarczają jedynych w swoim rodzaju doświadczeń. W obu przypadkach wymogiem jest właściwa deska i wiatr. Różnią się
  szczególnie siłą napędzającą - w windsurfingu jest nią żagiel, a w kitesurfingu latawiec sterowany przez uczestnika. Szkoła proponuje kurs kitesurfingu i windsurfingu, a także wiele najrozmaitszych rozrywek .
  Dzięki doświadczonej instruktorskiej kadrze, jaką szkoła Scandal możne się szczycić, osoby chetne, które chcą się uczyć w miłej atmosferze mogą uzyskać konkretne umiejętności, aby przeżyć przygodę którą zachowają w pamięci po wsze czasy. Ktokolwiek chce może spróbować swoich sił bez względu na na to czy jest kobietą czy mężczyzną i ma gwarancje, że będzie to wspaniałe doświadczenie dające niepowtarzalnych uczuc. Chałupy widzą u siebie każdego kto lubi piękne, dobrą zabawę i nie boi się oryginalnych wyzwań. Jak to mówią frazy świetnej Polskiej przyśpiewki, Chałupy welcome to"!

  Data dodania: 31 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Windsurfing Hel »

  Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej tworzonej przez zapaleńców dla których kitesurfing Hel i dodatkowo windsurfing nie ma żadnych tajemnic. To swoista interaktywna  szkoła windsurfingu dzięki której dowiesz się wszelakich ważnych informacji. Dowiesz się z niej także gdzie znajdziesz najbliższy kurs windsurfingu. Pragniemy szerzyć co chwila szerszemu gronu informacje na temat tego gdzie w naszych rejonach przeprowadzane są obozy kitesurfingowe oraz obozy windsurfingowe. Dzięki nam ten zapewniający emocje sport stanie się Twoim punktem zainteresowania. Serdecznie zapraszamy na wakacyjne szaleństwo na półwysep helski. Camping Polaris - 5km za Władkiem to miesjce dla każdego, kto uwielbia wakacyjne szaleństwo.

  Data dodania: 06 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Skimbord »

  Skimbord to sport, który polega na ślizganiu się po kilkucentymetrowej wodzie. Sport powstał w Laguna Beach w 20-tych latach XIX wieku. W Polsce Skim znamy od 2003 r. Z każdym rokiem ten sport staje się coraz bardziej zauważalny. Skimboard od surfingu odróżnia to, że zaczyna się na plaży. Podczas biegu rzucamy deskę na płytką wodę lub rzucamy na wodę, oczekując na dużą falę. W trakcie ślizgania wykonywać można różne triki. Cena dobrej deski to min. 250 zł. Ważne jest to, abyśmy kupili sprzęt dobrej jakości, np. Pakalolo. Spróbuj jazdę na Skimboardingu!

  Data dodania: 30 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Honda »

  W ostatnim półwieczu Honda Marine została największym wytwórcą silników do łodzi na Ziemi. Na każdym kroku tam gdzie pracują, cieszą się werdyktem bezawaryjnych, niezniszczalnych i ekonomicznych. Przebadane techniki zkopiowaliśmy na wodę, a najdoskonalszym tego przypadkiem jest mechanizm zmiennych faz rozrządu V-TEC oraz dodatkowo kolektory dolotowe o zmiennej długości. Silniki do łodzi Honda Marine (wszelkie modele) począwszy od 2,3 do 225 KM produkowane są wyłącznie na terenie kraju Kwitnącej Wiśni, co zapewnia najwyższą poziom tych produktów.
   

  Data dodania: 15 09 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Sporty wodne

Sporty wodne - nowa strona:

Adres: