Żeglarstwo Podkategoria: Żeglarstwo

 • Czarter jachtów »

  Wyprawa na szerokie wody mazurskich jezior to cel wielu ludzi. Niestety najczęściej nie mamy pojęcia jak zabrać się za zorganizowanie takiego rejsu. W tym wypadku bez wątpienia pomocny będzie nam portal na-mazurach.pl. Dzięki tej stronie dowiemy się wszystkiego na temat żeglugi śródlądowej. Do wyboru mamy jakieś tysiąc jachtów czarterowanych przez jakieś sto firm wyspecjalizowanych w tego typu przedsięwzięciach.
  Na stronie funkcjonuje także giełda oraz kalendarz turystyczny poświęcony faktom mającym miejsce na Mazurach, dzięki temu możemy doskonale wybrać termin z uwzględnieniem wszystkich istotnych dla nas faktów.

  Data dodania: 15 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs żeglarski »

  Korzystając z usług firmy wind4you dowiemy się co to znaczy żeglarstwo. Firmą zajmuje się grupa młodych i doświadczonych zapaleńców żeglugi morskiej. Proponują dużo propozycji spędzenia czasu na jachcie. Zaczynając od szkoleń na sternika jachtowego, w którym mogą uczestniczyć zarówno dzieci jak i dorośli, a kończąc rejsach dla przyjemności, bez patentu. Czas wolny od pracy możemy spędzić na żaglach w czasie majówki bądź zaplanować rejs wedle własnego pomysłu, zarówno na wodach lokalnych jak i na oceanie.

  Data dodania: 30 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Windsurfing Hel »

  Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej tworzonej przez zapaleńców dla których kitesurfing Hel i dodatkowo windsurfing nie ma żadnych tajemnic. To swoista interaktywna  szkoła windsurfingu dzięki której dowiesz się wszelakich ważnych informacji. Dowiesz się z niej także gdzie znajdziesz najbliższy kurs windsurfingu. Pragniemy szerzyć co chwila szerszemu gronu informacje na temat tego gdzie w naszych rejonach przeprowadzane są obozy kitesurfingowe oraz obozy windsurfingowe. Dzięki nam ten zapewniający emocje sport stanie się Twoim punktem zainteresowania. Serdecznie zapraszamy na wakacyjne szaleństwo na półwysep helski. Camping Polaris - 5km za Władkiem to miesjce dla każdego, kto uwielbia wakacyjne szaleństwo.

  Data dodania: 06 06 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Żeglarstwo

Żeglarstwo - nowa strona:

Adres: