Strony związane z hasłem 'notariusz kraków':

 • Notariusz Kraków »

  Zapraszamy Wszystkich do kancelarii notarialnej notariuszy Edwarda Drozda oraz Zygmunta i Jana Truszkiewicza. W kancelarii notarialnej jesteście Państwo w stanie załatwić każdą sprawę notarialną. Zajmujemy się na przykład spisywaniem poświadczeń, sporządzaniem wpisów czy wyciągów dokumentów. Nasza kancelaria notarialna oferuje bardzo wszechstronny spektrum czynności notarilanych. Przed ustaleniem terminu dokonania czynności notarialnych prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy w celu ustalenia koniecznych do dokonania wybranej czynności dokumentów albo osobiste spotkanie w Kancelarii na ulicy Rtm. Dunin-Wąsowicza 8/5 30-112 Kraków. Kontakt pod numerem tel. (12) 427-06-07 Zapraszamy!

  Data dodania: 30 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Kraków »

  Notariusz jest osobą zaufania publicznego, która strzeżona jest przez odpowiednie przepisy prawa. W ramach swojej działalności przeprowadza czynności notarialnych, które posiadają status formalnych. W ramach swojej pracy notariusz wykonuje różnorakie zadania ustalone przepisami prawa. Na przykład potwierdza zgodność podpisów z oryginałem, przejmuje na przechowanie dokumenty, papiery wartościowe i kapitał. Odpowiada co więcej za właściwe sporządzenie testamentu oraz za wszelkie operacje związane z nim po śmierci osoby, która testament zostawiła po sobie.

  Data dodania: 12 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tani Notariusz Kraków »

  W przypadku, gdy chcemy biec aktywność gospodarczą poprawnie nasamprzód rozeznać się na temat opcjonalnych postaci jej postępowania. W tym momencie możemy działać jak jednoosobowy podmiot gospodarczy, jako spółka cywilna albo w w wyższym stopniu skomplikowanych budowach potrzebujących podpisania odpowiednich dokumentów u notariusza. W dobrej kancelarii odkryjemy pomoc w zakresie sporządzenia dokumentów, które zagwarantują bezpieczeństwo i zgodność z pełnomocnictwem wszystkich operacji. Do tego rejent przepisze wszystkie protokoły z plenarnych spotkań akcjonariuszy.

  Data dodania: 12 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kraków - wykwalifikowany notariusz »

  Na polecanej stronie została zamieszczona oferta kancelarii notarialnej. Pracownicy firmy szczegółowo informują o potrzebnych do danej usługi dokumentach. Można tam nawet oddać na przechowanie pieniądze i inne wartościowe przedmioty. Kancelaria oferuje spisywanie protokołów, np. z wszelkiego rodzaju zgromadzeń. Reklamowany notariusz, uznaje za główny obszar świadczenia usług Kraków. Dzięki tej kancelarii możemy uzyskać wypis lub odpis wybranego dokumentu. Poza tym na stronie znajdziemy przydatne informacje, np. bazę aktów prawnych.

  Data dodania: 23 11 2011 · szczegóły wpisu »