Strony związane z hasłem 'tworzywa sztuczne':

 • Zastosowanie tworzyw sztucznych »

  Genplast.pl jest platformą zintegrowanych e-usług dla branży tworzyw sztucznych, dostarczającą informacje m.in.: odnośnie najczęściej stosowanych norm podczas badań właściwości i wyrobów wykonanych z tworzyw. Zawarto w nim dane odnośnie numeru, tytułu, zakresu, oraz charakterystyki wybranej normy. Wśród poruszanych tematów znalazły się m.in.: produkcja tworzyw sztucznych i ich dystrybucja, informacje odnośnie spotkań, wydarzeń, nowości pojawiających się w branży. Serwis stanowić może wyczerpujące kompendium wiedzy odnośnie świata tworzyw i polimerów.

  Data dodania: 24 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Układy plastyfikujące »

  Firma Pol-Service przedstawia dużą propozycję wyrobów, jedną z nich są układy plastyfikujące. Wśród nich można dokonać podziału na: dwuślimakowe i jednoślimakowe. Są to wyroby, które przydają się przy produkcji maszyn.
  Cechą charakterystyczną przedsiębiorstwa jest dbanie o szczegóły przy produkcji niedużych elementów, które są projektowane indywidualnie do danego typu maszyn. Wytwory firmy cieszą się zainteresowaniem z aspektu na precyzje wykonania. Dobrej jakości wyroby pozwalają na długo terminową eksploatacje maszyny.
  Dla firmy Pol-Service liczy się długo terminowość wyprodukowanych wyrobów.

  Data dodania: 06 12 2011 · szczegóły wpisu »