Prawo i społeczeństwo Kategoria: Prawo i społeczeństwo

Problemy dnia codziennego. Jak im zaradzić, gdzie znaleźć wsparcie?

Prawo i społeczeństwo - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Kancelaria Prawna Norek i Wspólnicy sp.k. »

  Kancelaria Prawna Norek i Wspólnicy Sp. K. zrzesza doświadczonych radców prawnych i adwokatów, którzy oferują swoją pomoc w zakresie spółek, dużych transakcji i nieruchomości. Sporządzamy umowy zakupu, sprzedaży bądź najmu nieruchomości, negocjujemy warunki prawne wystąpienia ze spółki, a także przeprowadzamy audyty prawne spółek. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji, zajrzyj na naszą stronę lub skontaktuj się z nami! Więcej szczegółowych informacji znajdziecie Państwo na naszej oficjalnej stronie internetowej: https://www. norekwspolnicy. pl/

  Data dodania: 29 04 2021 · szczegóły wpisu »
 • Restrukturyzacja pozasądowa, kancelaria prawna Warszawa »

  Restrukturyzacja pozasądowa, kancelaria prawna Warszawa o nazwie WMKN specjalizuje się w tej dziedzinie. Prawnicy - Pan Malecha, Krzemiński i Noga zapraszają serdecznie do kontaktu - doświadczony prawnik, doradca restrukturyzacyjny z WMKN z Warszawy profesjonalne zajmie się problemem firmy, spółki czy osoby prywatnej. Umów się na spotkanie w Kancelarii Prawnej WMKN w Warszawy i poznaj dostępne możliwości! Upadłość firmy, upadłość konsumencka, restrukturyzacja pozasądowa, kancelaria prawna Warszawa zaprasza!

  Data dodania: 09 10 2020 · szczegóły wpisu »
 • Wycena przedsiębiorstwa »

  Sprawdź ofertę IWUR z Warszawy, Instytutu świadczącego usługi takie jak operat szacunkowy nieruchomości czy wycena przedsiębiorstwa, na terenie całego kraju. Rzeczoznawcy majątkowi, prawnicy i doradcy restrukturyzacyjni prowadzący IWUR z Warszawy serdecznie zapraszają do kontaktu osoby potrzebujący wyceny, takie jak: wycena przedsiębiorstwa, wycena nieruchomości, wyceny firm i spółek. Wycena wartości spółki, wycena wartości firmy, operat szacunkowy nieruchomości z zachowaniem najwyższych standardów!

  Data dodania: 06 08 2020 · szczegóły wpisu »
 • Prawo rodzinne »

  Prawo rodzinne, prawo pracy, sprawy sądowe związane z rozwodami - poznaj wszystkie specjalizacje Kancelarii Adwokackiej z Poznania, prowadzonej przez adwokata Olgę Wawrzynkiewicz - Jabłońską. Pełna obsługa prawna firm, spółek czy osób prywatnych w Poznaniu, woj. wielkopolskie - prawo rodzinne, prawo pracy, prawo gospodarcze, prawo karne czy prawo nieruchomości, rozwody cywilne. Więcej o specjalizacjach Kancelarii Prawnej z Poznania, woj. mazowieckie, przeczytasz na ich stronie internetowej (po kliknięciu w link).

  Data dodania: 18 06 2020 · szczegóły wpisu »
 • Kanonista - Wyjaśnienie roli adwokata »

  Interesuje Cię rozwód kościelny? Skontaktuj się z kancelarią Prawa Kanonicznego. Wszystkie procesy o rozwód kościelny, czyli unieważnienie małżeństwa kościelnego, przeprowadza adwokat kościelny, który musi legitymować się wyższym wykształceniem w zakresie prawa kanonicznego. Wyjaśnienie roli adwokata, który musi posiadać odpowiednie zezwolenia i uprawnienia nadane mu przez Władze Kościelne, powinno Cię zainteresować. Skontaktuj się z kancelarią Kanonista z Warszawy i poproś o wyjaśnienie roli adwokata, który prowadzi sprawy o rozwód kościelny.

  Data dodania: 13 12 2019 · szczegóły wpisu »
 • Wycena nieruchomości Warszawa »

  WycenanaBANK. pl zajmuje się wycenianiem nieruchomości takich jak działki, mieszkania, domy. Wyceną nieruchomości trudnimy się już od 15 lat. Zaufało nam wiele banków w kraju. Specjalizujemy się również w wycenach dla indywidualnych klientów. Wyróżniamy się kompetencją, rzetelnością, jak też precyzyjnością. Dzięki naszym usługom otrzymanie kredytu na dom nie jest problemem. Pracujemy głównie w Trójmieście oraz Warszawie, jednak sukcesywnie się rozwijamy i rozszerzamy nasze lokalizacje. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 08 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Wesele na Podlasiu »

  Huczne podlaskie wesele, to z pewnością okazja do wspominania przez wiele kolejnych lat. Dobra organizacja i zaplanowanie w każdym szczególe wymaga jednak czasu i zaangażowania. Pensjonat Poniatowski daje możliwość pewnego odciążenia w tych żmudnych obowiązkach oferując wesele w plenerze. Na tę okazję został zaprojektowany i wykonany ogród, który posiada wygodne miejsca dla gości, piękną altanę czy starannie rozplanowany rozkład. W takich okolicznościach ślub poza urzędem będzie pięknym wydarzeniem zarówno dla przyszłej Pary Młodej, jak i zaproszonych gości. Dla nieco większych tradycjonalistów lub w okresie jesienno-zimowym Pensjonat poleca na wesele na Podlasiu swoją salę weselną. Zarówno jedno jak i drugie miejsce jest godne polecenia na ten ważny dzień w życiu Młodej Pary.

  Data dodania: 22 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Zaproszenia Ślubne Dalia »

  Każda panna młoda stara się perfekcyjnie przygotować do swojego ślubu i wesela. Chce nie tylko pięknie wyglądać, ale dopilnować również wszystkich szczegółów, takich jak wystrój sali, czy dodatki. Tu zaczyna się nasza rola. Jesteśmy firmą, która zajmuje się ręcznym wykonywaniem zaproszeń i dodatków ślubnych. Nasze produkty są eleganckie i niepowtarzalne. Wykonujemy dodatki takie jak winietki, numery stołów, plany stołów, zawieszki na alkohol weselny oraz wiele wiele innych. Nasza oferta jest bardzo bogata, w związku z czym każdy może znaleźć coś dla siebie. Posiadamy około 200 wzorów zaproszeń w różnych stylach: klasyczne, rustykalne, ekologiczne, kolorowe, koronkowe.

  Data dodania: 24 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat-wroclaw.eu »

  Doświadczony zespół ekspertów z dziedziny prawa, wyspecjalizowany w prawie cywilnym, prawie pracy, prawie rodzinnym oraz prawie wykroczeń, nastawiony na obsługę na najwyższym poziomie klienta indywidualnego nieobeznanego z meandrami prawa oraz firm i instytucji. W zakres działalności kancelarii oraz kompetencji poszczególnych jej pracowników wchodzą elementy obsługi prawnej związanej z ogólnym doradztwem w sprawach formalnych i prawnych, jak i redagowanie, sprawdzanie prawidłowości i treści, interpretacja dokumentów w kontekście bieżącego stanu prawnego oraz porady prawne on-line. W zakresie stanowiącym istotę działalności kancelarii i leży również profesjonalna reprezentacja sądowa i administracyjna, zwłaszcza w rozprawach z dziedziny prawa rodzinnego i opiekuńczego.

  Data dodania: 14 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Portal ślubny »

  Prezentowany tutaj portal ślubny z całą pewnością może być doskonałą propozycją dla każdego, kto tylko pragnie cieszyć się ślubem odznaczającym się rzeczywiście wysokim poziomem organizacji. Możemy tutaj znaleźć wiele interesujących tekstów mówiących o tym, jak powinno wyglądać naprawdę wymarzone wesele - korzystając z nich z pewnością w każdym przypadku uda nam się sprawić, że akurat nasza uroczystość tego typu na długo pozostanie w naszej pamięci. Naprawdę warto, gdyż ślub jest przecież jedną z najważniejszych chwil w życiu każdego z nas, o którą powinniśmy zadbać z jak największą uwagą!Jeśli komuś zależy na tym, aby jego własne wesele stało na naprawdę wysokim poziomie organizacji, to opisywana tu witryna na pewno może dla niego być doskonałą propozycją. Jest to profesjonalny portal ślubny na którym zamieszczono bogaty zbiór przydatnych poradników dotyczących tej właśnie uroczystości - korzystając z nich dowiemy się chociażby tego, na co powinniśmy zwracać największą uwagę w czasie jej przygotowywania. Jak najbardziej warto więc zapoznać się z nimi wszystkimi, ponieważ dzięki temu upewnimy się co do tego, że uda nam się zaplanować rzeczywiście wymarzony ślub którego nie zapomnimy przez bardzo długi czas!

  Data dodania: 14 09 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Prawo i społeczeństwo