Wózki widłowe

Wózki widłowe Firma Jazgot oferuje wózki widłowe, magazynowe i platformowe od renomowanych producentów. Ponadto w ofercie wysokiej jakości części zamienne tj.: widły i opony do wózków widłowych oraz węże hydrauliczne. Przedsiębiorstwo zajmuje się także szeroko rozumianym serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym oraz zakuwaniem przewodów hydraulicznych. Obsługujemy region Podkarpacia jak i całą Polskę. Zapraszamy do współpracy.

Szczegóły strony www.jazgot.com.pl:

Podlinkuj stronę www.jazgot.com.pl:

Wózki widłowe

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 8 Odwiedziny googlebot 28

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Części do frezarek »

    PHU ALMAR jest jednym z uznanych liderów w branży sprzedaży części zamiennych stosowanych w różnych gałęziach automatyki, dla przykładu w przemyśle maszynowym. Oferowane profesjonalne elektrosprzęgła są kluczową domeną oferty produktowej ALMAR. Szczególnie polecamy produkty takie jak nowoczesne sprzęgło KLDO. Bestsellerami są również hamulec elektromagnetyczny lub sprzęgło Binder Magnete. Mechaników precyzyjnych zainteresuje również szeroki asortyment części zamiennych typu sprzęgło do tokarki – różne modele. ALMAR poleca części z branży hydrauliki siłowej. Klienci chętnie oraz często decydują się na zakup produktów typu rozdzielacze ciśnieniowe, silniki hydrauliczne lub wszelkiego rodzaju zespoły pompowe, filtry bądź przewody.

    Data dodania: 26 03 2012 · szczegóły wpisu »
  • Falowniki Siemens »

    Zabezpieczenie podnapięciowe jest zabezpieczeniem nie silnika (we właściwym znaczeniu), lecz raczej zakładu i urządzeń przed skutkami zaniku napięcia i jako takie należy rozpatrywać jego stosowanie i działanie. Nie można więc ustalać sztywnych reguł co do doboru i stosowania tego zabezpieczenia, a rozwiązania zabezpieczeń poszczególnych układów mogą służyć tylko za przykład.
    Zabezpieczeń podnapięciowych nie stosuje się w urządzeniach o dużej liczbie małych silników, np. w obrabiarkach, gdy ich jednoczesny rozruch po powrocie napięcia nie wywołuje ani zbyt dużego spadku napięcia, ani niebezpieczeństwa dla robotników.

    Data dodania: 18 11 2014 · szczegóły wpisu »
  • Falowniki Omron »

    Przyczyną przepięć jest zawsze zanikanie prądów indukcyjnych, przerywanych na skutek niestabilnego palenia się łuku (w zakresie krytycznym krzywej łuku) — po przejściu przez wartość zerową. Energia magnetyczna zmagazynowana w indukcyjnościach obwodu zamienia się na energię elektryczną; wyraża się to podwyższeniem napięcia wg wzoru. Z wzoru widać, że przepięcia są tym wyższe, im większa jest indukcyjność im mniejsza jest pojemność oraz że większy prąd (tylko w zakresie krytycznym) powoduje większe podwyższenie napięcia. Wpływ na wartość przepięć ma również prędkość przerywania prądu; nie jest przy tym obojętne, czy wyłącznik zabezpieczający silnik przerywa gwałtownie, czy pracuje łagodnie.

    Data dodania: 18 11 2014 · szczegóły wpisu »
  • Falowniki Lenze »

    Bezpiecznik nie stanowi dokładnego zabezpieczenia silnika, zwłaszcza że jego prądy zadziałania tworzą pasmo rozrzutu (dopuszczalne przez VDE) w zakresie ±50%. Tak zwane bezpieczniki o działaniu opóźnionym są na ogół korzystniejsze, nie mogą jednak zadowalać w zakresie małych przeciążeń, gdyż umożliwiają również rozruch.
    Do wad bezpieczników topikowych należy poza tym powodowanie przez nie błędnych wielobiegunowych wyłączeń, długich przerw w ruchu (na ich wymianę) oraz dużych bieżących kosztów ich wymiany. Zalety ich ujawniają się przy ochronie od zwarć. Szczególnie korzystne są przy tym tzw. wkładki wielkiej mocy o krótkim czasie zadziałania ok. 2-5 ms, które ograniczają prąd i dlatego mogą przejąć w sposób zadowalający ochronę łączników silnikowych nie odpornych na zwarcia jako zabezpieczenie zgrubne.

    Data dodania: 18 11 2014 · szczegóły wpisu »
  • Reduktory kątowe »

    Do określenia wielkości obu rodzajów oporników służą w głównych zarysach te same kryteria. Wyjątek stanowi uwzględnienie różnych temperatur granicznych.
    Według przepisu VDE 0655 temperatury te przy temperaturze otoczenia 35°C wynoszą:
    — w odniesieniu do samych oporników — temperatura powietrza wylotowego 200°C a temperatura obudowy 150°C
    — w odniesieniu do przyrządów łączeniowych z wbudowanymi opornikami
    — temperatura powietrza wylotowego 175°C i temperatura obudowy 125°C. Do oznaczenia wielkości oporników (przestrzennych i fizycznych) konieczne jest
    określenie dużej liczby czynników. Z częścią techniki napędowej, obejmującą oporniki powinien się również zapoznać inżynier projektant, do którego zadań należy projektowanie napędu elektrycznego.

    Data dodania: 18 11 2014 · szczegóły wpisu »
  • Fiskalnekasy.com »

    Kasy i drukarki fiskalne na każdą kieszeń:) Sprzedajemy i serwisujemy kasy fiskalne i drukarki fiskalne, oraz współpracujące z nimi urządzenia, tj. :czytniki kodów kreskowych, wagi kalkulacyjne, szuflady, metkownice i różnego rodzaju dodatkowe akcesoria. Oferujemy urządzenia najbardziej znanych i sprawdzonych w Polsce marek: Elzab, Novitus, Aclas, Incotex, Elcom, Farex, Emar, Posnet, Torell i Innova. Klient jest dla nas Najważniejszy. Każde urządzenie dobieramy precyzyjnie pod potrzeby klienta. Działanie takie powoduje, iż rzesze naszych klientów cały czas się powiększają. Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. W ramach serwisu gwarancyjnego oferujemy nawet 5-cio letnią gwarancję na zakupione u nas kasy fiskalne, jak również drukarki fiskalne.

    Data dodania: 27 02 2018 · szczegóły wpisu »