Belownice

Belownice Jednymi z przedmiotowych urządzeń są prasy. Te urządzenia są wskazywane przez wytwórców jako maszyny robocze wykorzystywane głównie przy czynnościach budowlanych. Wykorzystanie określanych urządzeń można wytłumaczyć w bardzo prosty sposób. przede wszystkich takie konstrukcje oddziałują określony nacisk na konkretny, ugniatany rzecz znajdujący się między poszczególnymi elementami całej konstrukcji roboczej. Prasy można podzielić na różne rodzaje. Wielu producentów nastawionych jest na jeden rodzaj urządzeń, a inna część wytwórców wyrabia więcej gatunków tych urządzeń.

Szczegóły strony www.roczniak.pl:

Podlinkuj stronę www.roczniak.pl:

Belownice

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 51

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Turbosprężarki »

    Firma Tarkom została założona w 1988 roku. Jest to firma rodzinna gdzie współzałożycielem był inżynier Wacław Kozik - który dzięki doświadczeniu zdobytemu podczas długoletniej pracy w Zakładach Azotowych w Tarnowie-Mościcach stał się mistrzem w swoim fachu. Przedmiotem działalności firmy jest naprawa turbosprężarek wszelkich typów, do wszystkich rodzajów silników, diagnozowanie usterek turbosprężarek, doradztwo techniczne w zakresie prawidłowej eksploatacji turbosprężarek. Wszyscy nasi pracownicy mają duże doświadczenie w dziedzinie napraw, diagnozowania i eksploatacji turbosprężarek. Zapraszamy!

    Data dodania: 23 01 2012 · szczegóły wpisu »
  • Wciągarka, wciągnik, suwnica ABUS »

    ABUS oferuje dedykowane rozwiązania dla hal: od małych wciągników łańcuchowych o udźwigu od 80 kg poprzez lekkie podwieszane systemy dźwignicowe do suwnic pomostowych o udźwigu do 120 ton. Dedykowane rozwiązania: udźwigi, rozpiętości, grupy natężenia pracy. Firma ABUS posiada szerokie rodzinne tradycje. W 1965 r. otwarto w Lantenbach pierwszą halę produkcyjną należąca do spółki. Dziś ABUS ma swoją filię także w Polsce. W ofercie projekt, instalacja, asysta przy odbiorze Urzędu Dozoru Technicznego, transport urządzenia, modernizacja, części i akcesoria, naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne. Korzystając z ABUSa omijasz pośredników: partnerów i dilerów.

    Data dodania: 22 02 2012 · szczegóły wpisu »
  • Falowniki »

    Bezwzględnie najczęstszą przyczyną zakłóceń jest nagrzanie silnika do zbyt wysokiej temperatury, które w zależności od stopnia i prędkości rozgrzewania się jego kadłuba prowadzi do powolnego lub nagłego zniszczenia izolacji uzwojeń. Nagrzewanie się silnika przy pracy powstaje w rdzeniu wskutek strat wiroprądowych i histerezowych, jak również strat wywołanych przez prąd obciążenia na rezystancji uzwojeń oraz przez tarcie w łożyskach i o powietrze. Straty wskutek tarcia, jak również straty magnetyczne są w przybliżeniu stałe, natomiast straty w uzwojeniach są wprost proporcjonalne do kwadratu pobieranego prądu, zależą więc od obciążenia. Silnik należy więc dobrać tak, żeby się zbytnio nie nagrzewał w zamierzonych warunkach roboczych.

    Data dodania: 18 11 2014 · szczegóły wpisu »
  • Falowniki Hitachi »

    Opóźnione wyzwalanie podnapięciowe stosuje się we wszystkich napędach, które nie powinny się wyłączać z ruchu przy krótkiej, trwającej wiele sekund przerwie w zasilaniu, np. w maszynach roboczych o dużym momencie zamachowym, bez znaczniejszego spadku prędkości obrotowej.
    Silniki asynchroniczne klatkowe i maszyny synchroniczne z klatką tłumiącą są bardziej odpowiednie do takich napędów niż silniki pierścieniowe i maszyny synchroniczne bez odpowiednio skutecznej klatki rozruchowej, które gdy raz wypadną z ruchu, wymagają na nowo przeprowadzania rozruchu lub synchronizacji. Silniki asynchroniczne klatkowe i maszyny synchroniczne z samoczynnym rozruchem powodują przy powrocie napięcia tylko krótkotrwałe uderzenie prądu.

    Data dodania: 18 11 2014 · szczegóły wpisu »
  • Napędy prądu stałego »

    Urządzenia zabezpieczające najbardziej się nadają do bieżącej kontroli temperatur dużych maszyn; umożliwiają one co najwyżej sygnalizację zbyt wysokiej temperatury nagrzania i konieczność wprowadzenia środków zapobiegających.
    Nie umożliwiają one uzyskania samoczynnego zabezpieczenia silnika. Do małych silników buduje się puszki pomiarowe i łączniki zatrzaskowe z bimetalem, które mogą wykonywać łączenia i za pomocą których można zamykać zestyki, sterując organami wyzwalającymi i powodując odłączenie silnika.

    Data dodania: 18 11 2014 · szczegóły wpisu »
  • Reduktory kątowe »

    Do określenia wielkości obu rodzajów oporników służą w głównych zarysach te same kryteria. Wyjątek stanowi uwzględnienie różnych temperatur granicznych.
    Według przepisu VDE 0655 temperatury te przy temperaturze otoczenia 35°C wynoszą:
    — w odniesieniu do samych oporników — temperatura powietrza wylotowego 200°C a temperatura obudowy 150°C
    — w odniesieniu do przyrządów łączeniowych z wbudowanymi opornikami
    — temperatura powietrza wylotowego 175°C i temperatura obudowy 125°C. Do oznaczenia wielkości oporników (przestrzennych i fizycznych) konieczne jest
    określenie dużej liczby czynników. Z częścią techniki napędowej, obejmującą oporniki powinien się również zapoznać inżynier projektant, do którego zadań należy projektowanie napędu elektrycznego.

    Data dodania: 18 11 2014 · szczegóły wpisu »